АЈ ПОГОДЕТЕ: Кој од овие тројца луѓе лаже и на заслужува милостина?

admin22

Добро погледнете ја следната фотографија и обидете се да го пронајдете вистинскиот одговор на следното прашање: Кој од тројцата луѓе на фотографијата лаже?

Кој од нив не заслжува милостина?

Точното решение може да го пронајдете на следната страна.

loading...
Loading...
Next Post

Kако некој да ме прободува со нож во мозокот: еве како изгледа тестирањето на коронавирус

Тинејџерката Шелби сподели видео на социјалната мрежа ТикТок во кое покажа како изгледа тестирањето на коронавирус. Видеото стана вирално и собра милиони прегледи. Шелби во видеото оди да се тестира во центарот за тестирање, каде медицинска сестра зема брис од носот низ прозорецот на автомобилот. Медицинската сестра неколку моменти го […]