КАКО ЌЕ ВИ ПОЧНЕ НЕДЕЛАТА? Дневен хороскоп за ПОНЕДЕЛНИК, 12 април

admin22

Овен  Успешната тимска соработка, внатрешната хармонија, но и со околината носат пријатен и успешен ден. Бидејќи среќата ве следи на љубовен план, не оптоварувајте се со ситници, туку обидете се да се олабавите и да уживате. И покрај се, не ви е лесно, бидејќи се наоѓате во фаза на важни […]

ОДЛИЧЕН ПОЧЕТОК НА ОВАА НЕДЕЛАТА: Овие два знаци ги очекува добар понеделник

admin22

Овие два знаци ги очекува добар понеделник што ќе ја одбележи целата недела. Проверете подолу дали и вие сте еден од нив: Лав  Имате многу добри идеи, но освен нив, потребна е и енергија која вие моментално ја немате. Финансиите ви се добри и имате сигурни приливи. Денес се можни […]

Се што треба да знаете за вашиот хороскопски знак: Детален и сеопфатен хороскоп

admin22

Деталниот и сеопфатен хороскоп кој следува ќе ви открие кои 5 полиња се најважни во животот на секој хороскопски знак, како и некои можеби помалку познати, но секако интересни нивни особини. Секој хороскопски знак има карактеристични црти на личноста, кои ги одредуваат неговите приоритети во животот. Експертите од областа на […]

Фаќајте магла на време: Овој ХОРОСКОПСКИ знак е ЧИСТО ЗЛО, подалеку бегајте од него колку нозете ве држат!

admin22

Дознајте кој хородкопски знак е најпресметлив, но и најверен! Да остават нешто туку така тоа за нив е непознато. Сè мора да биде испланирано, ставено во место, само така функционираат. Точни се и пресметливи. Сè пресметуваат, поделат и разделат на мали делови за да можат без грешка тоа да го […]

Голема среќа и пари „од никаде“ ќе ги израдува наредната недела овие хороскопски знаци

admin22

Неделава ѕвездите им се наклонети за земање пари на ДВА хороскопски знаци. Проверете подолу дали и Вие сте еден од тие среќници 🙂 Рак Ќе имате желба за работа и успешно ќе ги извршувате работните задачи. Внимавајте сликата која ќе ја прикажувате неделава, може кај некои ваши колеги да не […]

НЕ ГУБЕТЕ НАДЕЖ, ЉУБОВТА ДОАЃА: Април им носи нова врска на овие хороскопи!

admin22

Април е месец кој ќе ви донесе многу романтични емоции и страсти кои ќе ве направат вистински среќни. Еве кои се 3-те хороскопски знаци кои можат да се радуваат на нова врска во април. Рак Се плашите да не останете сами и да не сте вие повредените повторно. Ќе пристапи […]

Многу лош ден утре за два хороскопски знаци: Посебно внимавајте околу 9 часот утрото

admin22

Овен Добро би ви дошло денес по крајот на напорниот работен ден да се опуштите со читање на една добра книга. Личност од спротивниот пол со зелени очи цел ден ќе ви патува низ мислите, но не грижете се, и таа личност има чувства за вас. Бик Како што велат […]

Хорскопски подзнаци! Што навистина кажуваат тие за нас! Рак во подзнак!

admin22

РАК – подзнак: Променливи, чувствителни, и често се повлечени лица, кои имаат плодна имагинација, понекогаш се сентиментални, зборлести и полни со разбирање за другите, љубов кон домот и семејството, имаат многу добра меморија, особено за историските настани. Достојни економски,постојано се плашат декане ќе е доволно тоа што ќе се постигне […]

ТРИТЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои прво ќе те искористат…па ќе си заминат без тронка жал

admin22

Па, на овие неколку знаци кои ги бие лош глас. Се разбира дека има исклучоци, но важно е да знаете со кого си имате работа. Користат тие во љубовта, користат тие како пријатели и во општи линии се навикнати само да земаат, но не и да даваат. Еве кои се […]

ФОБИЈА: Еве од што се плаши секој хороскопски знак!

admin22

Фобиите се патолошки, ирационален и силен страв кон специфичен објект, определена дејност или специјална околност. Дали сте знаеле дека се познати над 1.000 видови фобии? Кој е вашиот страв според зодијачкиот знак, видете во следните редови. Овен Овенот е најактивен од сите знаци во зодијакот. Родените под овој хороскопски знак […]