(ФОТО) Азис некогаш жареше и палеше како жена, а денеска е цел во МУСКУЛИ! Тој се пофали со новиот дечко

admin22

Популарниот бугарски пеач Азис направи неверојатна трансофрмација кога престана да се облака во женска гардероба. Тој денеска за разлика од предходно излгеда многу подруго, со обзир на тоа што почнал да посетува теретана и ги зголемува своите мускули на своето тело. Азис сега ужива во животот со новиот партнер Алекс […]

ТИЕ ГО СПЛОТУВААТ СЕМЕЈСТВОТО: Оние кои имаат сестри се посреќни во животот

admin3

Оние кои имаат сестри се посреќни во животот. Луѓето кои имаат сестри се поотворени и попристапни за комуникација и за нив не е проблем да ги споделат своите чувства. Тие исто така се пооптимистични и посреќни, посочуваат новите истражувања. Научниците од Универзитетот Де Монфорт во Лестер, Англија, и северноирскиот Универзитет […]

АКО СОНУВАТЕ ДА ДОБИЕТЕ НА ЛОТО: Овие броеви се најсреќни, играјте ги нив

admin3

  Добивка на лотарија е чест сон на обичните смртници како решение на сите животни проблеми, а во целата приказна некои броеви навистина ги  има почесто. Лошите вести сепак се дека вашите шанси да освоите поголем износ на лотарија се прилично мали. Всушност поверојатно е дека ќе ве погоди гром […]

Сопругата го натерала младоженецот да ја избрка неговата мајка од свадбата , еве што направил

admin22

На една свадба, младоженецот седнал на свадбената маса до неговата мајка, поради што сопругата не била пресреќна, па го запрашала зошто и старицата е со нив на маса. „Веднаш да ја исфрлиш од овде- рекла невестата, на што сопругот ништо не одговорил, при што таа продолжила да настојува за да […]

ДЕНЕС Е 20-ти февруари,2020-та: Направете го ова за да ви се исполнат најскриените желби

admin3

Необичниот датум 20-ти февруари, 2020-та година – Еве што треба да се направи на овој ден, за да ви се исполнат најскриените желби Не толку често, во животот се случуваат необични датуми, а токму денешниот ден, 20-ти февруари, 2020-та година е ваков датум, бидејќи се состои само од две бројки. […]

(ВИДЕО) Ученик и професорка физички се пресметаа: Шокантна снимка од училница

admin22

Во руската провинција Псков е снимено видео од насилство во училница. Имено, еден ученик, Артем Скуратов, малтретирал професорка по математика веќе долго време. Таа побарала Скуратов да ја напушти училницата и стоеше пред вратата. Бидејќи непослушниот ученик одбил да го стори тоа, лутата професорка дојде и го повлече столчето, така […]

Сопругата од 44 год. го треснала појако, откако мажот и кажал дека ќе ја помине ноќта со секретарката …

admin3

По 20 години брак, мажот и оставил на сопругата порака: „Драга, ти имаш 44 години и не можеш да ме задоволиш веќе, затоа…“ Оставајќи порака на својата сопруга, мажот во истата напишал дека вечерта ќе ја помине во друштво на неговата 18-годишна секретарка. Генијалниот одговор на неговата сопруга е вреден […]

„Татко ми има сопруга и многу љубовници, а јас морам да ги трпам“: ќерка на познат плејбој

admin3

17-годишната манекенка Лучијана Бејнон, е ќерка на Траверс Бејнон Кендимен, богат наследник на тутунска индустрија и човек кој, благодарение на својот начин на живот, ја стекнал титулата австралиски Хју Хефнер. Младата Лучијана прв пат проговорила за животот во луксузната вила “Кендимен Шоп”, во која покрај неа, живеат и нејзините две […]

„Откако една сосетка ми го откри овој трик, веќе ништо не ми се залепува за садот при печењето“

admin3

Може да ги премачкате садовите за печење, да ги покриете со хартија за печење, да нанесете брашно на нивната површина и сепак на крај, парче или дел од тортата повторно ќе се залепи за садот. Денес ви откриваме една кулинарска тајна за универзално средство против лепење, благодарение на кој ќе […]

ДОЛГО КРИЕНА ТАЈНА ОД СИТЕ: Кои се пластични операции ги има направено Путин

admin22

Светските медиуми константно се занимаваат со физичкиот изглед на Путин, и тврдат дека има одредени корекции. Рускиот Претседател Владимир Путин ова година го започна својот четврти претседателски мандат, а светските медиуми не престануваат да пишуваат дека рускиот лидер го средил својот физички изглед бглагодарение на пластичните операции. Често се пишува […]