(ВИДЕО) „Gossip cop“: Дали Мишел Обама е всушност маж?

admin22

Иако Барак Обама се исели од Белата куќа пред неколку години, непријатната гласина за неговата 56-годишна сопруга Мишел, поранешна прва дама, писател, спикер и поранешен адвокат – не престанува да циркулира подолго време, пишува „Gossip cop“. Многумина паднаа на неа и почнаа вистински да веруваат дека Мишел била машка порано […]

(ФОТО) Теодора Џехверовиќ во провокативна долна облека храни животни

admin22

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии на кои позира во провокативна долна облека опкружена со животни. Имено, таа позира во долна облека, нашминкана и со високи потпетици. На една објава дури држи и јаре во прегратки. https://www.instagram.com/p/CIBqGYXjCXy/?utm_source=ig_web_copy_link „Мојата омилена, јаре“, напиша пејачката во описот на […]

(ВИДЕО) Математичка загатка го полуде Интернетот – го знаете ли вие решението?

admin22

За некого математиката е забавна и е одличен начин за релаксација. Други пак, сметаат дека е тешка и ја мразат. Во секој случај, едно е точно – математиката е корисна за мозокот, а може и да ви се најде во разни ситуации во секојдневниот живот. Некои математички задачи се многу […]

(ВИДЕО) ЦЕЦА ПОЛУДЕ: Ја снимале додека пее на приватна забава

admin22

Цеца Ражнатовиќ на приватна прослава многумина ги изненади со својата бурна реакција. Таа запеала еден од нејзините хитови, но кога еден од присутните тргна да ја снима со мобилниот телефон, таа стана нервозна и даде знак дека треба веднаш да престанат да ја снимаат. https://www.instagram.com/p/CHyNB-Vh5vP/?utm_source=ig_web_copy_link Инаку познатата српска пејачка Цеца […]

(ФОТО) Карлеуша и го покажа задникот на Шерифовиќ: На Марија и испаднаа очи

admin22

Излезе најавата за новото издание на емисијата Ѕвездите на Гранд, а ситуацијата во жирито беше драматична. Ова издание го одбележаа искри меѓу членовите на жирито, а имаше и комични моменти. https://www.instagram.com/p/CHqUbAYBLBx/?utm_source=ig_web_copy_link Меѓу Јелена Карлеуша и Вики Миљковиќ во еден момент се случи вербален дуел поради една кандидатка, по што атрактивната […]

Знаци кои укажуваат дека сте заглавени во лоша врска

admin22

Многумина се чувствуваат незадоволни во љубовната врска, но сепак остануваат во неа. Понекогаш тоа е поради страв од осаменост, неизвесна иднина, финансиски причини и слично. Но, факт е дека сè додека сте со погрешна личност, си го губите драгоценото време. Експерти открија неколку сигурни знаци кои укажуваат дека сте во […]

(ФОТО) Легендарната порно актерка доби награда за животно дело

admin22

Најголемата порно sвезда на сите времиња, Илона Сталер, попозната како Чичолина, ќе добие награда за животно дело. Имено, PornHub ќе ѝ ја додели наградата за животно дело на Илона на доделувањето на наградите следниот месец, бидејќи таа е симбол на меѓународна суперѕвезда. https://www.instagram.com/p/CHvMonBAtpz/?utm_source=ig_embed Чичолина имаше богата кариера во порнографија, а […]

РЕШЕНИЕТО Е ЕДНОСТАВНО: Очилата ви се замаглуваат додека носите заштитна маска?

admin22

Ако носите очила, тогаш сигурно знаете колку е иритирачки кога на лицето имате и заштитна маска за лице. Многумина кои го имаат овој проблем се справуваат со тоа на различни начини, а тоа е особено незгодно за оние чија работа бара голема прецизност. Во некои случаи, заматен и нејасен вид […]

(ВИДЕО) Лиде на Венко на Фросе: Ако ти пишеше министерот Димитров дека му се е*бе дали ќе го објавеше како Стефан???

admin22

Лиде на Венко во својата емисија Ин -Витро како гостинка ја имаше популарната Фросе која неодамна ги објави разговорите со Стефан кој наводно и побарал поинтимни односи а бил женет. Лиде ја запраша дали Фросе истотака ќе објавеше јавно ако министерот Димитров (кој и бил платонска љубов на Фросе) и […]

Од загадувањето: Ковид19 примен на пулмологија во тешка состојба.

admin22

Доцна синоќа, поради компликации со дишењето од загадениот воздух, на Клиниката за пулмологија во Скопје бил донесен вирусот Ковид-19, во тешка состојба и со минимални знаци на живот. По приемот тој веднаш бил тестиран и откако било утврдено дека е позитивен на коронавирус, дежурниот доктор започнал да го прегледува, но […]