До 9 МАРТ лоши денови за пет хороскопски знаци-бидете многу внимателни

admin3

ОВЕН

Потрудете се да се посветите на решавањето на проблемите кои ги имате на полето на работата. Важно е да бидете посветени на својата работа. Ако флертувате со личноста која ви значи, ќе го освоите нејзиното внимание.

БИК

Нема да успеете да ги остварите своите планови и често ќе ви биде тешко на работното поле да го најдете вистинскиот фокус. Комуникацијата со саканата личност ве оптоварува, често се карате и незадоволни сте.

БЛИЗНАЦИ

Loading...

Ќе ви биде потребно време да ги решите компликациите кои ги имате на работното поле. Можно е да сте незадоволни од околностите во кои се наоѓате и да размислувате за прекин на врската.

РАК

loading...

Ќе ви биде потребно време да ги исполните своите амбиции. Не ви е поволен ден за работа. Тешко ви е своите емоции да ги покажете сосема отворено затоа што се плашите да би можеле да бидете повредени.

ЛАВ

Се потпирате на своите соработници кои кон вас се достапни и отворени. Надевајте се на многу поволен ден за љубов и флерт. Ви следува ново познанство.

ДЕВИЦА

Потрудете се да ја подобрите комуникацијата со надредените за да заедно најдете решенија на некои проблеми. Можно е да настапила фаза на заладување меѓу вас и саканата личност и тоа ве плаши.

ВАГА

Ве очекува добар период за работа. Ќе успеете да ги остварите своите планови. Ви се допаѓа личност која ќе ви покаже дека е подготвена за сериозна врска со вас.

ШКОРПИЈА

Ве очекуваат мали проблеми кога е во прашање работата. Нема да ви биде лесно сами да излезете на крај со сите компликации. Ве очекува фаза во која ќе почнете да се оддалечувате од партнерот.

СТРЕЛЕЦ

Очекувате многу од себе и се трудите да ги исполните своите желби и цели иако тоа некогаш не ви е сосема лесно. Можно е да сметате дека со саканата личност може да имате добар и стбилен однос.

ЈАРЕЦ

Имате доста обврски пред себе и се трудите се да завршите на време. Добро сте организирани. Имате силни емоции кон личноста која ви се допаѓа, и подготвени сте тоа да и го покажете.

ВОДОЛИЈА

Потрудете се веднаш да ги решавате проблемите кои настануваат на работното поле. Ве очекува интересно познанство со личноста која доста се разликува од вас.

РИБИ

Може да очекувате поволен ден за работното поле. Судбината ќе ви биде наклонета за решавање на докментации. Слободните Риби немаат големи промени кога е во прашање љубовта.

loading...
Loading...
Next Post

Првите обдукции на починатите од КОВИД 19 ги шокираа лекарите!

Радиографијата откри заразни лезии кај обете бели дробови. Патолозите од Кина го објавија својот извештај за обдукција на првиот починат пациент од коронавирус во весник на судска медицина. Информациите дадени подолу, откриваат точно што се случува со внатрешните органи на пациентите со оваа болест. Како што се покажало, вирусот COVID-19 […]