Драма во Скопје: Маж претепал кираџика

admin22

Вистинска драма се одвивала вчера во Скопје кога скопјанец ја претепал својата малолетна кираџика.

МВР информира дека 65-годишниот Б.Ј. од Скопје заработи кривична пријава поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“, откако 21-годишниот С.Ј. од Скопје пријавил дека околу 10.00 часот, во куќата каде престојувале под кирија неговата малолетна сестра била физички нападната од Б.Ј.

Полицијата превземала мерки.

Loading...
Loading...
Next Post

Жените кои ги носат овие 5 имиња се вистински ангели

Имињата имаат многу големо влијание врз карактерот на нивниот носител. На пример, пред некое време од секојден.нет, споделивме со вас дека сопствениците на четири имиња се многу опасни и подобро е да бегате од нив. Произлегува дека има мажи кои носат одредени четири имиња и се многу опасни, додека други […]