ДВА ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ викендов ќе бидат најсреќни-Еве кои се!

admin22

Викендот во која влегуваме ќе биде исполнет со многу случки кои ќе ве натераат да размислите за смислата на животот и тоа што всушност правите со својот живот.

Два од хороскопскиве знаци ќе имаат многу силен и успешен викенд:

Скорпија

Loading...

Се чувствувате убаво, но сакате таа состојба да ја поделите и со другите. Со партнерот ќе делите нежни моменти, но ќе имате време и за најблиските пријатели. Многу дружење, радост, веселба.

Рак

loading...

Ви се случуваат убави работи.

Голем број претставници на овој знак се до таа мера полетни што е навистина изненадувачки. Како и да е, викендов ќе ви биде исполнет со пријатни моменти.

Loading...
Next Post

Запознајте го лидерот на СФРЈ!: Му бил шеф на Аркан и ментор, а од него се плашел Тито и цел свет

Во 80-те години на минатиот век опозицијата го памети по чистките, зашто како министер на полицијата за залагал за прогон на интелектуалците, а го обвинуваат и за елиминирање на југословенската политичка емиграција во странство. Се прашувате кој е Стане Доланц? И како тој всушност владеел со Југославија? И каква врска […]