(ФОТО) Иванка Трамп ги шокираше сите

admin22

Покрај што е ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп, Иванка Трамп е и бизнисменка, модел и писателка. Во моментов, русокосата е лидер и на изборната кампања на нејзиниот родител.

Без претерување, ќе споделиме дека таа е негова десна рака, и тој има безусловна доверба во неа, очигледно според правилото дека крвта не е вода.

Иванка неуморно работи на „фронтот“ на изборната кампања на нејзиниот татко, што вклучува многу патувања и социјални контакти. Една од последните станици на нејзината политичка турнеја беше Аризона. Сепак, нејзината визија таму ги запрепасти сите, а фотографијата од нејзината посета стана вирална.

Причината е што изгледа дека убавицата ја излупи кожата на куклата Барби. Ние воопшто не претеруваме. Некои дури си дозволија да кажат дека омилената играчка на децата се зголеми и седеше пред нив од месо и крв.

Вака би изгледала Барби, оживеана на почетокот на 21 век.

Loading...

Сепак, уредната снежно-бела блуза, со здолниште со молив, разиграни кадрици, ракави со фенери и длабоко деколте на грбот, меѓу другото, имаат симболично значење.

За седиштето на Трамп во Феникс, составено од волонтери од Латинска Америка, Иванка се потпре на најуспешната американска колумбиска марка – Јохана Ортиз.

loading...

Случајот кога зад невиниот рез стои докажан државен чекор, а нејзината женска улога станува инструмент на заведување и политичка борба. Дали ова ќе помогне

loading...
Loading...
Next Post

Вреди да се прочита: Поранешната прос**тутка открива како жените ги охрабруваат своите мажи да изневеруваат

Во многу случаи, мажите се охрабруваат да изневеруваат долго пред тие навистина да го сторат тоа. Такво откритие направи поранешна вработена во елитните служби за придружба. Ви предлагаме да дознаете повеќе детали за неверството. Постојат 3 работи што жените ги прават кога се љубоморни и се плашат да не ги […]