(ФОТО) Министерката се сoблече како од мајка родена, а мажите полудеа по нејзината „праска”

admin22

Пејачката Едита Арадиновиќ во последните денови воодушевува со својот изглед.

Таа по долга пауза во тек на епидемијата на вирусот се врати на сцена, па можеби токму тоа е причина зошто пејачката блеска.

Едита денеска ги изненади сите со својата нова фотографија на Инстаграм на која беше разг0лена.

Таа се сликаше само по гќички, преку кои имаше мрежести чорапи, а оваа нејзина објава предизвика бура од коментари.

loading...
Loading...
Next Post

ВНИМAВAЈТЕ: Ако на банкомат забележите вакво нешто ни случајно не ја ставајте картичката

Криминалците се сѐ покреативни, а за да ги заштитите вашите работи, потребно е да поведете сметка за неколку ситници со кои може да спречите кражба. До вашите податоци, криминалците доаѓаат на многу начини. Таблата за куцање на банкоматот се користи за запишување на ПИН лозинката. „Лажната“ тастатура ја памети вашата […]