(ФОТО) Предизвика „војна“ по социјалните мрежи: Како Карлеуша го гледа светот по коронавирусот за 10 години

admin22

Пејачката Јелена Карлеуша овие денови во карантин одлучи се повеќе време да поминува со своите фанови дружејќи се преку социјалните мрежи.

Таа овие денови освен што ги полуди со топлес фотографиите, вчера реши буквално да ги шокира сите.

Имено таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија со статус во кој пишува дека предвидува за 10 или 20 години сите да станат вегани.

-Корона, свински и птичји грип како и многу други смртоносни вируси не би постоеле да не јадеме животни. Моето предвидување е дека за 10 или 20 години луѓето ќе станат потполно вегани, вели таа.

На ова илјадници фанови започнаа буквална војна со неа и расправии со различни ставови.

Loading...

loading...
Loading...
Next Post

АКО СТЕ ГИ ИМАЛЕ ОВИЕ СИМПТОМИ, ВЕЌЕ СТЕ ГО ПРЕЛЕЖАЛЕ КОРОНА ВИРУСОТ: Вашиот организам се изборил со вирусот

Појавата на некои од овие симптоми може да биде јасен знак дека вашето тело веќе се справило со овој лош вирус. Корона вирусот можете, барем како што тврдат експертите во последните денови, да го поминете на нозе. Експертите велат дека постои можност некои луѓе веќе да го прележале вирусот корона […]