(ФОТО) Теодора Џехверовиќ во провокативна долна облека храни животни

admin22

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии на кои позира во провокативна долна облека опкружена со животни.

Имено, таа позира во долна облека, нашминкана и со високи потпетици. На една објава дури држи и јаре во прегратки.

https://www.instagram.com/p/CIBqGYXjCXy/?utm_source=ig_web_copy_link

loading...

„Мојата омилена, јаре“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

https://www.instagram.com/p/CH_KB2KjHh0/?utm_source=ig_web_copy_link

Овој потег не им се допадна на нејзините следбеници, па ја нападнаа на социјалните мрежи.

„Носиш танга додека се играш со јаре?“, „Што ти е ова?“, „Што е ова Господе?“, се само некои од коментарите.

Некои од фановите имаа и позитивни коментари на нејзиниот изглед, но преовладуваа негативните.

https://www.instagram.com/p/CH8L1QlDLk5/?utm_source=ig_web_copy_link

„Смешно. Гола меѓу овците, без стил и смисла. Ужас“, „Како некоја старлета“, „Го жалам мажот кој те финансира“, продолжија фановите со критики

Loading...
Next Post

Кога треба памучната маска да ја замените со нова?

Поради пандемијата со коронавирусот, маските веќе станааа и моден додаток. Ги има во многу бои, со најразлични дезени и кога се работи за удобноста, се чини најдобри се памучните. Како и секое парче ткаенина, памучните маски со текот на времето треба да ги менувате, но треба да знаете и кој […]