(ФОТО) ВЕРУШЕВСКИ МУ СЕ ЗАКАНИ НА ЗАЕВ И СДСМ: Наскоро се ќе биде јасно

admin22

Синот на советникот на Заев за национална безбедност дури беше премиер најавува дека наскоро ќе се види каква е власта на СДСМ.

Александар Верушевски на пост кој не е јавен вели дека нема порасипани луѓе со чесни исклучоци од тие што сега се на власт.

Пред два дена Заев објави дека Александар Верушевски е човекот што ги објави бомбите од 2016 година во кои лидерот на СДСМ ги напаѓа невладините и ги пцуе граѓаните што не гласаат за него.

Споменувањето на Заев на дечињата на Верушевски јуниор таткото го оцени како директна закана за неговата фамилија.

loading...
Loading...
Next Post

Мирисот на парите им е најважен: Овие 3 хороскопски знаци се најголемите материјалисти

Луѓето родени во овие хороскопски знаци едноставно обожаваат пари и сè што е поврзано со истите. Но, додека сите на почеток сметаат дека ова е нешто лошо, всушност не мора да значи. За овие хороскопски знаци, плодовите од трудот им значат повеќе од било што и затоа тие се мотивирани […]