ИДЕ НОВ МЕСЕЦ: Еве што ве чека на љубовен план во март!

admin22

Овен

Март е месец на љубовта за вас. Ќе имате прилика да ги остварите сите свои романтични фантазии, а без оглед на тоа дали сте во врска или не, сигурно ќе уживате во убавите денови. Љубовта е насекаде околу вас и само треба да ја забележите и да и се препуштите. Ве очекуваат многу убави моменти и романтични изненадувања, но сепак малку ќе треба да внимавате вашата претерана енергија да не ги избрка луѓето од вас.

Бик

Loading...

Ви престои пролет која позитивно ќе влијае на вас. Ќе бидете заљубени во сите нешта што ве окружуваат, а вашето добро расположение ќе биде заразно. Ќе бидете подготвени за романтична љубов, но и авантури, а овој месец ќе донесете одлука и да го слушате своето срце. Интензивно трагате по сродна душа, а овој месец носи многу шанси да ја пронајдете. Доколку сте во врска, веројатно ќе се одлучите на некој поголем, важен чекор.

Близнаци

loading...

За жал, за родените во овој знак, љубовта нема да биде многу сјајна во текот на март. Но, ќе преживеете. Ништо посебно нема да се менува на љубовно поле во текот на март, но тоа не значи дека април не носи убави нешта. Во врските ќе биде по старо, но ако сакате да се менувате, имате слобода да го направите тоа. Ако не сте во врска, уживајте во слободниот статус, само дружете се и забавувајте се.

Рак

Март за вас ќе биде прилично турбулентен месец, но тоа не мора да значи ништо лошо. Страстите ќе бидат нагласени, а огномети ќе летаат на сите страни. Само треба да внимавате ваквото расположение да го искористите за уживање со партнерот, а не за расправии за нешта кои не се важни. Потполно уживање во романтични моменти ве очекува на крајот на месецот, а ни на слободните претставници на овој знак нема да им биде така лошо – љубовта е во воздухот, баш како и флертовите.

Loading...
Next Post

Жан Митрев открива чудесен рецепт кој го прочистува и лекува целиот организам

Ова е рецепт кој го лекува целиот ораганизам. Ги прочистува крвните садови, го одржува срцето, го подобрува имунитетот, го чисти црниот дроб, штити од инфаркт и се смета дека помага при лекување на рак. Состојки: – 15 лимони – 12 глави лук – 1кг мед – 400 грама пченични никулци […]