Ја засакал додека пеел: Ова е сопругата на Немања Стевановиќ од „Ѕвезде гранда“- убавица е

admin22

Пејачот Немања Стевановиќ се скраси покрај убавата манекенка Јелена, со која доби ќерка. Се чини дека парот ужива во љубовта, а фотографиите што ги објавуваат на социјалните мрежи често добиваат голем број лајкови и убави коментари.


Јелена Стевановиќ се занимава со манекенство со години, но тоа не ја спречи да дипломира на колеџ, сепак, поради семејството на кое е целосно посветено, таа реши својата кариера да ја стави во втор план. И покрај фактот дека се занимаваше со јавна работа, сега ретко се појавува со сопругот на настани каде што се присутни медиумите.

Немања еднаш рече дека ја запознал Јелена на еден од неговите настапи.

Loading...

– Ја ‘снимав’ Јелена на еден од моите настапи. Се гледавме цела ноќ и на крајот и пријдов. Таа беше малку воздржана затоа што јас сум познат, но таа само така глумеше – рече тој.

Пред да се сретне со сегашната сопруга Немања, тој беше во бурна врска со Милена Чераниќ.

loading...

Патем, многумина коментираат дека Милена и Јелена се доста различни, а Немања во неколку наврати истакна дека наоѓа среќа покрај сопругата.

Фото-Instaram-FOTO: RAS SRBIJA

Loading...
Next Post

Го закопале мобилниот со бабата, па почнале да добиваат СМС-пораки од бројот!

Кога Лесли Емерсон починала од рак, најблиските роднини нејзиниот мобилен телефон го пoгребале заедно со неа. Меѓутоа, две години подоцна, почнале да им пристигнуваат пораки од нејзиниот број. Лесли била погребана со нејзиниот мобилен телефон бидејќи во текот на животот обожавала да праќа пораки на своето семејство. Две години по нејзината смрт, […]