КАКВО ДЕТЕ НОСИ: Марија Шерифовиќ наскоро ќе стане мајка

admin22

Пејачката Марија Шерифовиќ следната година ќе стане мајка, тврди нумерологот и визионер Владо Кечина, пишува „Србија денес“.

Марија ќе добие син, а бебето во семејството Шерифовиќ ќе пристигне благодарение на вештачко оплодување, но како што тврди нумерологот, на овој метод нема да подлежи Марија , туку нејзината партнерка.

-Марија наскоро ќе стане родител, а тоа ќе се случи најверојатно наредната година, а најкасно за две години, вели Кечина и објаснува:

-Таа веќе долго време размислува за дете и има огромна желба и потреба својата љубов да ја даде некому и не е важно дали тоа ќе биде машко или женско дете, вели нумерологот.

Меѓутоа, како што објаснува тој од бројките јасно се гледа дека пејачката ќе добие син.

Loading...

Извор: курир.мк

loading...
Loading...
Next Post

Започнете уште денес: Ракот ќе исчезне, ако ги конзумирате овие 5 состојќи

Ракот може да биде победен, ако ги вклучите овие 5 состојќи во вашето секојдневно мени! Во процесот на ангиогенеза во организмот се образуваат нови крвоносни садови. Тоа се случува кога растеме или кога нашето тело се самолекува и регенерира. Ангиогенезата учествува во распространувањето на ракот, така да некои продукти со […]