Лавот обожава грубо, девицата садо-мазо: Кој е вашиот секс фетиш?

admin22

Секоја личност на светот има нешто што го сака и поради силните возбудувања што ги предизвикува, тоа нешто го нарекуваме фетиш.

Според астролозите, ѕвездите имаат големо влијание врз тоа како некоја личност се однесува во креветот.

Во продолжение погледнете ги сите фетиши на хороскопските знаци, кога станува збор за љубовта, заведувањето и сексот.

Loading...

Овен

Припадниците на овој хороскопски знак, најмногу ги возбудува изненадувачкиот утрински секс и кога некој за време на сексуалниот однос силно ги повлекува за косата.

loading...

Бик

Биковите обожаваат бакнежи по вратот и чоколадо. На вас е да бидете фантазери и добро да ги искомбинирате овие две работи.

Близнаци

Брзиот и оралниот секс е она во кое што близнаците најмногу уживаат, а фетиш им се секс играчките.

Рак

Емотивните ракови најмногу сакаат допирање по стомакот и градите.

Лав

Овој огнен знак обожава груб секс и комплименти. Никогаш немојте да заборавите да ги пофалите вештините на лавот – тоа е неговиот најголем фетиш.

Девица

Девиците од вас го кријат својот најинтимен фетиш, тоа е врзување и лисици.

Вага

Ништо нема да ја возбуди вагата како страстен допир по задникот.

Шкорпија

Фетишот на овој хороскопски знак е секс во вода и на јавно место.

Стрелец

Предложете му било каква сексуална авантура и тој е ваш.

Јарец

Јарците обожаваат секс на големи височини, па ако сте за тоа, одведете го на некоја планина. Не морате да имате секс во природа доколку не сакате, но важно е да сте на високо.

Водолија

Фетиш на водолијата во кревет е групен и телефонски секс. Ако се впуштите во страствен секс со Водолија, слободно употребете секс играчки – сигурно нема да згрешите.

Риби

Хороскопскиот знак Риби сака да се снима за време на сексуалните игри, а најмногу ужива кога некој им ги допира стапалата.

Loading...
Next Post

Драма во Скопје: Маж претепал кираџика

Вистинска драма се одвивала вчера во Скопје кога скопјанец ја претепал својата малолетна кираџика. МВР информира дека 65-годишниот Б.Ј. од Скопје заработи кривична пријава поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“, откако 21-годишниот С.Ј. од Скопје пријавил дека околу 10.00 часот, во куќата каде престојувале под кирија […]