НАЈГОЛЕМИ СРЕЌНИЦИ: Зголемување на финансиите неделава ќе имаат овие два хороскопски знаци

admin22

Водолија

Очекувајте некои изненадувања, главно, поврзани со пари, финансиски документи, кредити. Ќе имате способност да преговарате за подобра плата, подобар договор или за поголема продажба доколку се трговец.

Ќе имате интересни можности за формирање нова врска.

Loading...

Некои од вас ќе очекуваат развој на важна промена во животот на ќерка или внука. Ако сте вклучени во судски процес, очекувајте поволна интервенција или совети од женско лице.

Стрелец

loading...

Може да очекувате интересна и позитивна седмица. Пред сè, ќе имате можност да запознаете нови луѓе, како и да создадете нови лични или бизнис контакти.

Ви претстои важен состанок со личност во знакот на Бик, Девица или Јарец. Дури и ако не е планиран, ако е навидум случаен, тоа воопшто не е случајност и ќе има влијание врз развојот на вашиот живот.

Може да добиете значителна сума пари поради или од дете/млад човек во семејството. Ќе прославите со пријателите поради нивен финансиски успех, добивка и слично.

Loading...
Next Post

ВИЛМА ПРОГОВОРИ ПО 17 ГОДИНИ: Борис пред трагедијата ми го кажа ова!

17 години од страшната хеликоптерска несреќа во близина на Мостар во БиХ каде загина македонскиот претседател Борис Трајковски. Тоа магливо утро во 2004 година речиси нема да го заборави секој граѓанин на оваа земја, а Трајковски до ден денес остана синоним за вистински лидер и претседател со свој став и […]