НЕОЧЕКУВАН РАЗВОЈ ВО ЉУБОВТА, ИГНОРИРАЊЕ, КРАЈ НА ВРСКАТА: Ова ги чека овие хороскопски знаци!

admin22

Основната причина за кршењето на љубовната клима ќе биде Венера, која ќе заземе ретроградна позиција. Еве ги и сите детали за тоа што ве очекува во љубовниот хороскоп .

Овен

Во саботата Венера ќе заземе ретроградна позиција во знакот на Овен и така ќе се задржи до 15 април. Во овој период нема да се чувствува нејзината моќ и ќе имате впечаток како да губите рамнотежа во врската.
Неделата е погодна за разјаснување на она што не ви се допаѓа во односите. Ја имате љубовта што ја заслужувате, затоа се борите за неа.

Loading...

Бик

Она што ве плаши најмногу во љубовта е тоа да не бидете игнорирани. Венера ќе биде ретроградна и за Биковите, што ќе влијае на романтиката во нивните врски. Стравови, тајни …
Време е да помислите за промените кои сакате да ги направите и да добиете одговори на прашањата кои ве возбудуваат.

loading...

Близнаци

Неочекуван развој во љубовниот живот на Близнаците ќе настапи на крајот на неделата. Тоа или ќе ве изненади, или шокира, а најверојатно и двете. Можно е партнерка да ви ја покаже својата голема поддршка за важно за вас прашање.
По саботата социјалниот живот ќе се движи по нерамен терен, особено во однос на романтиката. Добро е со саканиот да се среќавате помалку со ваши заеднички пријатели. Проблемите може да дојдат токму оттаму.

Рак

Ова може да не е романтичната ваша недела, но бидејќи ќе биде многу зафатен, малку е веројатно да забележи. Она што нема да ви промакне е дека партнерот ви е помалку подготвен да ви ја покаже својата поддршка во однос на кариерата. Тоа само ќе ја компромитира неговата стабилност како половина.

Лав

Комуникацијата помеѓу вас и вашите сакани нема да оди добро. Разговор на одредена тема може да биде проблем за партнерот. Можно е тој или таа да скрие нешто од вас. Добро е да ги разјасните недоразбирањата и да ги следите настаните.

Девица

Добро е да се фокусирате на саканата. Во вашиот случај е потребно тоа да се случува почесто, бидејќи како да сте склони да се фокусирате на несовршености во врска. Оваа недела универзумот ќе ви ја обезбеди својата поддршка ќе покажете и добиете љубов во врската.

Loading...
Next Post

НАЈГОЛЕМИ СРЕЌНИЦИ: Зголемување на финансиите неделава ќе имаат овие два хороскопски знаци

Водолија Очекувајте некои изненадувања, главно, поврзани со пари, финансиски документи, кредити. Ќе имате способност да преговарате за подобра плата, подобар договор или за поголема продажба доколку се трговец. Ќе имате интересни можности за формирање нова врска. Некои од вас ќе очекуваат развој на важна промена во животот на ќерка или […]