Од денеска ви се насмевнува среќата: За овие три знака јуни ќе биде посебен!

admin22

Лав

Во Јуни, лавовите ќе имаат чести или необични соништа, визии или претчувства поврзани со луѓе што починале, не мора да се ваши роднини, токму спротивното. Тие ќе се однесуваат на ваши пријателства од минатото или луѓе кои ги знаете со години. Поволен месец на финансиски план за жените-лав.

Очекувајте пари или среќа поврзана со пари. Жените над 35 може да си ја пробаат среќата на лотарија или коцка, но не треба да користите голема сума пари. Младите жени-лав може да се очекуваат нова љубов или ново романтично познанство.

Успех ги чека младите жени-лав до 35 години и во нивниот личен живот и во работата, особено ако работат нешто што носи задоволство.

Близнаци

Loading...

Јуни дефинитивно ќе ви донесе многу прилики за славење и за радост. Постојано ќе бидете во фокусот кога се пријателите во прашање, ќе имате доста убави вести да споделите со нив. На крајот од месецот ќе почувствувате силна љубовна енергија и можно е конечно да се појави партнерот кој го чекавте со години.

Ве очекуваат блиски релации со претставниците на хороскопскиот знак Лав, а можна е и деловна соработка. Конечно ќе ги покриете дупките во буџетот.

loading...

Здравјето ќе ви биде одлично. Особено важни датуми месецов ќе ви бидат 9, 12 и 28 јуни.

Вага

Конечно ќе имате мирен месец, без конфликти и тензични ситуации. Со членовите на семејството ќе постигнете компромис за неколку суштински прашања и најпосле ќе завладее хармонија во вашиот дом.

Во овие вонредни услови во кои светот сѐ уште егзистира, ќе добиете интересен предлог за патување од личноста која ја меркате од поодамна. Бидете внимателни во изборот.

И покрај тоа што секојдневно луѓе остануваат без работа, вие ќе бидете од оние ретките коишто ќе напредувате на професионален план.

Добро ве служи здравјето, но мора да бидете физички поактивни. Среќни денови во јуни за вас се 5, 17 и 21 јуни.

loading...
Loading...
Next Post

Мухамед Зекири го демантира Заев: Не сум бил на ифтар

Потпретседателот на СДСМ Мухамед Зекири го корегира Зоран Заев дека со ковид-19 се заразил на ифтарска вечера кај брат му. – Почитувани, Заради ненамерната грешка на претседателот Зоран Заев на денешната прес-конфернција дека сум се заразил на ифтар кај брат ми, сакам само да ве информирам дека: За целото времетраење […]