Овие знаци утре мораат да бидат многу внимателни!

admin22

Близнаци

Многу сте иритирани од стресот на работа. Опуштете се во домот и пронајдете начини како работите да ги направите попријатни и поудобни, нешто што ќе ви донесе трошоци, но ќе се исплати.

Романтичните моменти со партнерот ќе ве расположат. Можен проблем со системот за варење, внимавајте на начинот на исхрана.

Loading...

Рак

Ве очекуваат помали проблеми во врска со преговарањето, па сите важни одлуки ќе ги оставите за подоцна.

loading...

Посветете им се на финансиите, можни се загуби или некои поголеми непланирани трошоци доколку не реагирате веднаш. На партнерот му се потребни повеќе објаснувања, дадете му ги. Добра здравствена состојба.

Лав

Доста грешки правите во секојдневните работи. Изложени сте на секојдневен стрес, сакате се да држите строго под ваша контрола.

Послушајте го советот на член од семејството во врска со финансиите или вашата работа. Конечно ја надминувате емотивната криза со партнерот. Чувајте се можни се повреди.

Loading...
Next Post

МВР ЌЕ КАЗНУВА: Ако ја имате ОВАА РАБОТА во пасошот, ВЕДНАШ РЕАГИРАЈТЕ!

Иако стапи во сила во 2007 година, дури од пред три години Министерството за внатрешни почна да дели прекршочни пријави за несменето презиме во патна исправа. Моминското презиме на невестите во пасошот ги чини од 100 до 500 евра. Според информациите на МВР, досега постојано се изрекуваат прекршочни мерки токму […]