(ФОТО) Турските актери Фахрие и Бурак го покажаа лицето на прекрасното малото синче

admin22

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит досега вешто го сокриваа лицето на првото дете. Славниот турски пар не објавуваше фотографии од синчето. Но, убавата актерка, кај нас позната по серијата „Кога лисјата паѓаат“, ги изненади фановите со мини-фотосесија со малиот Каран. Фахрие и Бурак станаа родители во април минатата година.

Бегајте подалеку од овие три хороскопски знаци!

admin22

Не сите луѓе се карактеризираат со искрено изразување на чувства. Покрај тоа, овој квалитет зависи многу од хороскопската група на која припаѓа оваа или таа личност. Професионалните астролози се убедени дека индивидуалните знаци на зодијакот не можат воопшто да сакаат. Значи, излегува дека постои „црн список“ на хороскопски знаци кои […]

Премиерот и министрите веќе нема да јадат и пијат од пластични чинии и чаши

admin3

Премиерот, министрите, уставните судии веќе нема да јадат и пијат од пластични амбалажи. Владата на вчерашната седница во Куманово донесе одлука да престанат набавки во пластична амбалажа. Забраната се однесува и на пакувањата на шеќер, пластични лажички за кафе и други пијалоци, сламки и прибор за еднократна употреба. Одлуката ги […]

ГОЛЕМИ ЖИВОТНИ ПРОМЕНИ: Јануари ќе биде најдобриот месец за овие хороскопски знаци

admin3

Кај некои од следниве знаци во месец Јануари ќе следат големи животни промени! Ова ќе биде неверојатно убав месец за овие три хороскопски знаци кои не смеат да ја пропуштат шансата за убави нешта. БИК Ќе бидете задоволни и полни со самодоверба. Ќе се чувстувате пријатно во своја кожа. Вашата […]

ЗРАЧАТ СО ПРИВЛЕЧНОСТ: Во овој знак се родени најпосебните жени во хороскопот

admin3

Хороскопскиот знак Близнаци. Tокму овој хороскопски знак најчесто зрачи со некоја магнетна привлечност, енергија и одважност. Жените кои се родени во овој знак се и многу активни и сакаат големи друштва. За себе мислат дека имаат многу пријатели, но она што нема да ви го кажат е дека тие луѓе […]

Се омажила со таткото на својот покоен маж поради финансии, а потоа се случило неочекуваното…

admin3

Животот понекогаш знае да не донесе до патишта кои никогаш не сме сонувале дека ќе ги одиме. Тоа се случило и со 46 годишната вдовица од Ниш, која се омажила со својот 76-годишен свекор поради неговата пензија. Но, се случило нешто непланирано. Ова е нејзината исповед. Откако мојот маж почина […]

(ВИДЕО) ЏЕЈ ЛО ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ: На шипка во секси сцена за кој цел свет зборува

admin3

Американската поп дива и актерка, Џенифер Лопез (Џеј Ло) доби номинација од американските новинари за Златен Глобус во филмот “Hustlers”. Џеј Ло во филмот ја глуми Рамона, самохрана мајка која мора да заработува како стриптизета. Таа беше пресреќна за номинацијата! На Јутуб пред неколку недели беше поставена една секси сцена […]

КУПУВАЈТЕ ЛОТО! Следните 3 Хороскопски знаци ќе имаат одлична 2020 година

admin3

2020 година ќе пристигне уште малку, и ако припаѓате на следниве хороскопски знаци, бидете среќни зошто новата година ќе ви донесе многу среќа! Близнаци 2020 година на Близнаците ќе им донесе семејна среќа и одлична атмосфера по дома. Ќе уживаат во својата љубовна врска а во домот ќе преовладува мир […]

Крај на одвратните црни точки на носот! Овие 2 работи ќе ве спасат од нив засекогаш!

admin3

Малку се луѓето, кои немаат црнки на носот и телото … На пазарот постојат разни видови лепенки кои ќе ги отстранат успешно т.н. комедони, но воопшто не се евтини. Можете сами да си направите слични во домашни услови, користејќи два производа. Ќе се забавувате, а и ќе заштедите пари. Црните […]

За првпат по Хаг, Јохан распали по Бошковски: Црни Љубе, помина твоето време во политиката

admin22

Статус на Јохан Тарчуловски: ,,Гледам дека Љубе седнат во скутот на Заев се интересира за ТВ дуел со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски. Од друга страна, интересот на ВМРО-ДПМНЕ е да има ТВ дуел со оној кој што му диктира на Љубе вака да пишува, а тоа е Зоран Заев, се […]