ПАНЧО ДНК: Вие тренирате ГЛУПОЧА, мислите дека ние народот сме ДЕБИЛИ

admin22

Добро бе мајку му стара вие од Влада на Република Македонија или кој и да ја смислува саатницата за движење на поличкиот час. Вие тренирате ГЛУПОЧА, мислите дека ние народот сме ДЕБИЛИ или стварно ПОЈМА НЕМАТЕ.

Абе како е можно читај КАКО е МОООЖНО да ги пуштите младите да може да се движат од 12-21ч па како го погодивте ПРАЈМ ТАЈМОТ за сите пари 👏👏 Пак ќе биде пуно Водно, Градски, Кеј и сите останати збиралишта. Дали знаете и сте свесни дека 70% од тинејџерите и младите не стануваат пред 12ч алоооо 🤷‍♂️

Поготово сега кога се на принуден распуст и се седи до ниедно време. Како им го накршивте 👏👏👏👏 алал вера колку сте стручни и кадарни 🤮 За пензионерите е ОДЛИЧЕН тајмингот баш како треба, ама другиов сменете го ПОДИТНО дека останавме уште минимум 3 месеци по дома.

Loading...

На крај пак ќе дојде на мое, еве и Грција воведе целосна забрана и после сакате да ми кажете дека сме пред сите соседни дежави и држиме демек се под контрола?

Средете се сите таму ОДМА и ако не знаете порчитајте по ФБ, видете од соседите или прашајте некое дете од 12години сигурно ќе ви го каже одговорот околу кои се вртите 3-4 дена како муви без глави, а со тоа ширењето зазима се поголем замав што и тоа му е работа нели…. Спасот е само КОМПЛЕТЕН КАРАНТИН мајкини што му ја думате не ве сфаќам едноставно е 🤷‍♂️

loading...

Loading...
Next Post

(ВИДЕО) Балканска работа: Ти му викаш седи дома, тој шета по улици…

Снимките ни доаѓаат од Белград, па српските медиуми ги прашуваат дали ова е реално, зошто луѓето се толку безобразни и не почитуваат ништо што ќе им кажат, а притоа се шетаат без маска, ракавици и се останато. А еден човек реши да ја измами полицијата така што се „спакува“ во […]