ТРАГЕДИЈА ГО ПОТРЕСЕ СКОПЈЕ: На кејот на Вардар пронајдено обесено момче! Еве ги деталите

admin22

Доцна синоќа, односно во 19: 56 часот во СВР Скопје било пријавено дека на кеј на р.Вардар во Скопје, во близина на ФФМ, било пронајдено обесено машко лице на возраст од околу 25 години.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

loading...
Loading...
Next Post

Македонците може да заборават на одморот во Грција: Донесена нова одлука

Во овој момент не постојат препораки за отворање и за дополнителни земји, ако произлезе такво нешто одново ќе го разгледаме, рече портпаролот на грчката Влада Стелиос Пецас одговарајќи на прашањето на дописничката на МИА од Атина на денешниот бифинг со новинарите, во однос на тоа дали Владата размислува да ја […]