Урнебесно видео: Tрајче од Македонија бара цигapa од Србин во Америка

admin22

Урнебесно видео кое ја насмеа цела Македонија, само со овие зборови може да се опише видеото кое го објави инфлуенсерот на Инстаграм „Роџак из Америке“.

Се работи за новинарот Александар Стојковиќ кој живее и работи во Њујорк, САД.

Стојковиќ секојдневно објавува смешни видеа на неговиот Инстаграм профил каде го следат над 8.600 корисници.

Погледнете го видеото кое одекна на социјалните мрежи во Македонија.

loading...
Loading...
Next Post

Истражувањето открива: Во која професија има најмногу секс -Архитекти, фризери, новинари…

Истражувањето кое го спроведиле од Lelo UK се занимавало со поврзаноста помеѓу сексуалниот живот и изборот на професија, а резултатите покажале кои од професиите имаат најбогат, а кои најсиромашен сексуален живот. Во истражувањето учествувале 2.000 мажи и жени, а резултатите покажале дека најмногу односи имаат фармерите. Дури 33 отсто од […]