ВАЖНИ СЛУЧУВАЊА ВО ЉУБОВТА наскоро за овие хороскопски знаци-среќа во најава

admin3

Судбината е посилна од сè, дури и самите ние, и она што таа го намени за нас едноставно мора да се случи. Тоа беше судбината што имаше за цел нешто многу важно за членовите на знакот на Рак и Лав. И току нив ги чекаат важни настани од областа на љубовта…

РАК
Драги ракови, верувате во љубовта и се надевате дека таа ќе ви овозможи некои настани што ќе ве натераат да уживате во среќа. Вашата љубов никогаш не ги исполни вашите очекувања. Но, вие сепак верувате во неа. Сепак, нешто на полето на љубовта ве чека наскоро, што целосно ќе ве изненади и ќе ви го промени животот. Судбината ве подготвила за нешто што сте го чекале цел живот и нема да можете да го избегнете.

Во втората половина на август ВЕ ЧЕКА средба со сдубината. ќе сфатите дека во втората половина на месецот постојат љубезни духови. И ќе го разберете тоа само затоа што ќе се сретнете со својот. Судбината ве натера да го запознаете вашиот сопатник и да започнете врска со неа, а тоа ќе се случи во наредниот период.

Loading...

Вие ќе се сретнете со таа личност на чуден начин а ве оечкува и интересна љубовна приказна со таа личност.

ЛАВ
Драги лавови, навистина сте подготвени за сè. Подготвени сте да се борите за она за што се грижите. Вие сте подготвени да сторите нешто за среќа на најблиските, но вие исто така сте подготвени да одите подалеку од оние луѓе за кои сметате дека не ве заслужуваат. Вие во минатото бевте во врска со личност што многу ја сакавте… .. Но, ја оставивте таа личност затоа што не сакавте да му дозволите да ве повреди. Ја оставивте и покрај големата љубов и не размислувате да и дадете на втората шанса на таа личност.

loading...

Сепак, вие сепак ќе го сторите тоа во наредниот период. ќе и дадете на таа личност друга шанса иако моментално сметате дека е невозможно. Вие едноставно ќе бидете поврзани со таа личност во текот на месец август. Судбината ќе ве поврзе со таа личност на неверојатен начин. И ќе сфатите дека таа личност се смени. Дури и во тие моменти, нема ни да помислите да и дадете на втората шанса на таа личност, но сепак ќе го сторите тоа по некои неверојатни и благородни дела на таа личност.

Судбината ве избрала за некои исклучително важни настани од областа на љубовта. Таа имала намера вие повторно да воспоставите контакт и да започнете врска со поранешниот партнер и сето тоа ќе се случи. Вие нема да можете да избегате од судбината, наскоро ве чека нов почеток на со личност која во минатото многупати ве повредила, а која ја сакавте повеќе од било што.

Loading...
Next Post

СВЕШТЕНИК ПРЕДУПРЕДУВА ДЕКА КРАЈОТ НА СВЕТОТ ДОАЃА НА 1-ви СЕПТЕМВРИ! Научниците го демантираат, а ова е правата вистина

Додека ES4 2011 речиси сигурно ќе помине покрај нашата планета на безбедно растојание, свештеникот Пол Бегли издаде остро предупредување за тоа, најавувајќи го крајот на светот. Американската вселенска агенција НАСА предупреди дека два астероиди со големина на авион наскоро ќе поминат многу близу до Земјата. Истото предупредување го даде и […]