ВИ ПРЕТСТОИ ОНА ШТО ДОЛГО ГО ЧЕКАВТЕ: Утре им се исполнува сонот на овие хороскопски знаци!

admin22

Скорпија

Доста важен ден за деловни потези во кои сте во состјба да ја изненадите вашата оклолина. На момент особено топли и друштвени на момент агресивни и борбени ќе бидете способни да превземете иницијатива и со нагли потези да ја промените ситуацијата.

Помошта на моќните пријатели ќе ја зацврсти вашата положба. Обидете се самите да си поставите свои правила и да се движите по своите патишта.

Loading...

Здравје: одлично.

Рак

loading...

Денешниот ден ви носи многу изненадувања и возбудувања. Ќе имате многу поволни можности, а од вас зависи колку ќе знаете да ги искористите.

Енергијата ви е на одлижно ниво и повеќето ќе ја искористите за да движење и дружење. Љубовниот живот ви е добро аспектиран.

Здраствената состојба ви е релативно добра само што можни се проблеми со главата, вратот или забите.

Loading...
Next Post

Рецепт од Др Антонина: Со овој чај ќе ги оставите цигарите за неколку дена!

Познат руски леар Др Антонина Шчипина ги советува своите пациенти како на лесен начин да се одвикнат од пушење и тоа само со чај. Земете еден прстофат иситнети суви лисја од боквица, ставете ги во тегла и прелијте ги со половина литар флаширана вода. Поклопете го садот, и оставете го […]