(ВИДЕО) Филипче: Ајан оздраве и победи, сега ништо не може да го сопре!

admin22

Ајан за Нова година ми шепна дека има само една желба – да си оди дома! Конечно Ајан истрча и со нетрпение ѕвонеше на ѕвончето колку што може посилно, да слушнат сите дека оздраве и дека победи, но и дека сега ништо нема да го сопре!

Браво Ајан!, објави министерот за здравство Венко Филипче на социјалните мрежи.

Благодарност до целиот медицински тим на Клиниката за детски болести, кои го даваат својот максимум за грижата за нашите најмали и најмили.

loading...

Горд сум на вас!, напиша Филипче.

Екипата на Фронтлајн му посакува на Ајан безгрижно детство и долг живот.

Loading...
Next Post

(ВИДЕО-ФОТО) БОМБА: Марјана Станојковска „лабаво“ во базен

Лето е за сите, но одење на море е тешка и комплицирана опреација. Оваа година најголемиот број од граѓаните ќе мора да се задоволат со престој на планина, покрај езеро, или наједноставно во базен. View this post on Instagram Pool Side vibes & rose lemonade from @lafamilialiquorgiftshop 💗🍸☀️💦🤩 Тимот на […]