(ВИДЕО-ФОТО) БОМБА: Марјана Станојковска „лабаво“ во базен

admin22

Лето е за сите, но одење на море е тешка и комплицирана опреација. Оваа година најголемиот број од граѓаните ќе мора да се задоволат со престој на планина, покрај езеро, или наједноставно во базен.

Нашата убава лото-девојка и водителка Марјана Станојковска, како и сите други, спасот од летните горештини и високи температури го најде во базен.

Таа на социјалните мрежи постираше слики и видеа како се забавува.

Погледнете нејзиното видео:

loading...
Loading...
Next Post

(ВИДЕО) Исвиркана владината делегација во Крушево: Ова е место за херои, не за предавници

Релативно малиот број на посетители на Мечкин Камен во Крушево околу 11.30 часот ги пречекаа и претставниците на Владата. Тие беа исвиркани од дел од присутните граѓани. „Ова е место за херои, не за предавници“, „Никогаш Северна, само Македонија“ , викаа присутните кон владините функционери. Во Крушево каде што настаните […]