(ВИДЕО) Урнебесно видео на Марија Шерифовиќ во кое таа се обидува да вежба, но…

admin22

Една од најпознатите пејачки во регионов, Марија Шерифовиќ објави видео на кое се обидува да вежба, но во тоа ја спречува нејзиниот домашен миленик.

На сите им е познато кучето на пејачката, Халк, а сега ја прекина во тренингот, така што на самиот почеток почна да и ја гризе ногата, но по се изгледа доби и нагон за „онаа“ работа…

Покрај фановите и Марија се изнасмеа на „будалаштините“ на нејзиниот миленик.

View this post on Instagram

Moj psa i ja. Vezbamo. 😂😂😂😂

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

loading...
Loading...
Next Post

Алијанса на Албанците бара кривична одговорност за прославата на Велигден во Бигорски манастир

Овој случај претставува скандал, кршење на сите мерки, почнувајќи од спречувањето на движењето за време на велигденските празници и во исто време нарушување на јавното здравје на граѓаните, велат од партијата. Славењето на Велигден не треба да претставува потенцијален ризик за ширење на вирусот ковид-19, затоа владата требаше да преземе […]