(ВИДЕО) ВЕЉКО ЈА ПРЕВЗЕМА СЕМЕЈНАТА СЛАВА: Цеца сепак и понатаму на чело, како Ражнатовиќ го прославуваат Свети Никола

admin22
loading...

Светлана Цеца Ражнатовиќ од чело на богатата трбеза ни покажа како во нејзиниот дом оваа година се прославува православниот празник Свети Никола.

Во круг на најблиските и најмилите, таа на сред видео му посака на својот син среќа, и тогаш откри на сите дека нејзиниот син ја превзема куќната слава од оваа година.

Loading...
Next Post

По приведувањето се огласи актерката Силвија Стојановска ВИДЕО

Триесетдневен куќен притвор вечерва и е определен на актерката Силвија Стојановска отако претходно таа беше спроведена пред судија на претходна постапка во Кривичниот суд во Скопје. – Пред судија на претходна постапка при Основниот кривичен суд Скопје доцна попладнево беа спроведени две лица со предлог на Обвинителството за определување мерки […]