За овие хороскопски знаци 2020-та ќе биде ужасна година

admin22

Кога астролозите зборуваат за среќа во некој период, тие ја гледаат добрата положба на Јупитер.

Веќе e познато дека Јарецот, Бикот и Девицата ќе имаат многу среќа во 2020-та година и дека за многумина од нив тоа ќе биде најдобрата година во животот, но сега пристигнаа и лошите вести.

За некои хороскопски знаци 2020-та година ќе биде катастрофална. Така лоша среќа ќе ги следи луѓето родени во овие знаци:

Loading...

Рак

Јупитер ќе се насочи спротивно кон Сатурн, па астролозите советуват што е можно помалку ризици наредната година и предупредуваат дека многу од новите планови може да тргнат наопаку.

loading...

Вагите

На новата година не треба еуфорично да се радуваат ниту претставниците на овој знак, кои ќе имаат проблеми во текот на целата година, особено љубовни. Во љубовта лошата среќа ќе го достигне врвот во втората половина од годината.

Овни

Ни Овните немаат премногу причини за радост за 2020-та година, велат астролозите. Вложете минимален напор во правец на големи промени. Неверства и замки се многу веројатни, затоа избегнувајте финансиски вложувања. Исто така мора да размислите двапати пред да патувате. Подобро е да не одите, бидејќи постои шанса да се разболите или да доживеете помала или поголема несреќа, предупредуваат астролозите.

Loading...
Next Post

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Кој ќе се радува а кој ќе има сериозни проблеми во здравјето

ОВЕН Работа Ќе делувате многу импулсивно и избрзано пред другите, а често и пред себе. Чуствувате дека се околу вас е некако заспано, а вас тоа толку многу ве нервира и ве вади од такт, па можеби и ќе влегувате во поголеми распраии со околината. Навистина ви е потребен мир, […]