Во февруари дефинитивно ќе имаат многу успех со парите – Само овие три знаци

admin22

Февруари е месец на големи шанси за сите, а особена среќа да се збогатат ќе имаат 3 хороскопски знаци! Февруари е време на големи можности и финансиска среќа. Сите ќе имаме можност да се збогатиме, но претставниците на трите хороскопски знаци ќе бидат во значително подобра позиција. Еве ги фаворитите […]

(ФОТО) ОВА Е СВЕКРВАТА НА ЦЕЦА! Еве како изгледа мајката на Богдан, сите го забележуваат ОВА!!

admin22

Свекрвата на Цеца Ражнатовиќ плени со елеганција … Свекрвата на Цеца Ражнатовиќ, мајката на Богдан Срејовиќ ретко се појавува во јавноста, а за фотографијата што ја сподели нејзиниот син не престанува да се зборува. Имено, тие двајца се забавуваат повеќе од една година, а додека таа моментално отсуствува и ужива […]

(ВИДЕО) „ГЛЕДАМ ВО ТАА МАТНА ВОДА, ДАЛИ Е ВО НЕА…“ Таткото на Матеј Периш едвај ги задржа солзите

admin22

Потрагата по исчезнатиот Матеј Периш од Сплит, кој исчезна на 30 декември 2021 година во Белград, каде со група другари од Сплит дошол да ја дочека Новата година, трае веќе четири недели. Четири недели неизвесност, страв, надеж, тага и чиста агонија за семејството на младиот човек. Ненад Периш, таткото на […]

Со солзи во очите донесе конечна одлука – Слобода Миќаловиќ го остави после 15 години!

admin22

Американскиот портал Beautiful Women Pedia ја прогласи српската актерка Слобода Миќаловиќ за најубава природна актерка во светот. На списокот со најубави природни актерки на порталот српските жени заземаа позиции и порано. Некои од познатите личности, кои беа на нивните списоци, се Наташа Беквалац, Билјана Типсаревиќ, Ана Кокиќ, Софија Милошевиќ и […]

Д-Р ДАНИЦА ГРУЈИЧИЌ MНОГУ ПРЕЦИЗНА: Еве како да избегнете потежок облик на корона

admin22

Директорката на Институтот за онкологија и радиологија, д-р Даница Грујичиќ, остана на ставот дека коронавирусот е биолошко оружје што предизвикува системски заболувања на целиот организам, бидејќи покрај белите дробови, тој ги напаѓа централниот нервен систем, бубрезите, мозокот… Таа подвлече дека најдобро што можеме да сториме е државата да ја прифати […]

Павел Глоба: Овие хороскопски знаци во февруари ќе уживаат во невидена среќа и многу пари!

admin22

Сите останати ќе мора да работат напорно за да ги постигнат посакуваните резултати Познатиот руски астролог Павел Глоба ја претстави својата прогноза за февруари за сите знаци на Зодијакот. Според експертот, вториот месец од годината ќе биде помалку успешен од првиот, но како резултат на правилни постапки и напори, сите […]

Со другарка ми се заразивме со корона за Божиќ, еве колку антитела имаме сега после омикрон

admin22

Среде пандемијата, Омикрон, нов вид на корона, не изненади нас и целиот свет како снег во јануари. Според бројот на заразени, денес 15.046 нови случаи, ви се чини дека вирусот се пренесува веднаш штом видите заразен, а јас и мојот пријател доживеавме таква судбина. И двајцата се заразивме околу Божиќ. […]

„Ова е ЕНИГМАТА што ме мачи“ – Ненад Периш конечно си ја отвори душата

admin22

Таткото на Матеј зборуваше и за клучните прашања во истрагата на кои се уште нема одговори Повеќе од три недели трае потрагата по исчезнатиот Матеј Периш од Сплит, кој исчезна во Белград ноќта меѓу 30 и 31 декември. За секој родител нема поважни и поважни работи од тоа да ја […]

Тајната во случајот со Матеј Периш за која се премолчува

admin22

Матеј Периш (27) од Сплит исчезнал во Белград на 31 декември, а оттогаш 27 дена потрагата по него трае деноноќно. Во акцијата се вклучени и припадници на МВР, пожарникари, речни риболовци… Освен во главниот град на Србија, потрагата е проширена и во Пожаревац, Смедерево и Панчево, а од неодамна се […]

ПРАКТИЧНА ЖЕНА ОЧАЈНА – ТОЈ ЗАМИНА! Наташа се заколна на вечна љубов, а сега мораше да упати потресни зборови!

admin22

Пред 2 години го доби третото дете, ќерката Антонија од врската со 27-години помладата партнерка, Барбара. Често доаѓаше во Скопје, каде пораснал и каде сè уште живее неговата мајка – факти за легендарниот музичар Аки Рахимовски чие срце престана да чука на 22 јануари. Балканската јавност остана во неверување, откако […]