Цеца БРУТАЛНО возврати на навредите од Босанец – Не очекуваше дека ќе му ја спомне ќерката…

admin22

Светлана Цеца Ражнатовиќ стана нов член на музичкото шоу “Ѕвезда Гранда“, а со нејзиното доаѓање емисиите почнаа да бидат се поинтересни. Т аа ги изненади сите во студиото која на една госпоѓа од публиката и подари торба на која одамна чекаше. Имено Цеца, стана и врачи на жената чанта и […]

За овие три хороскопски знаци неделава ќе биде кошмарна!

admin22

Трите хороскопски знаци ќе имаат впечаток дека оваа недела целиот свет се сврте против нив! Во моментов сме во сезоната Вага, која носи многу добри работи, но и некои не толку добри. Што се однесува до претстојната недела, во понеделник, 27 септември, Меркур ќе биде ретрограден, што малку ќе ги […]

Повеќе пари и успех следната недела за овие хороскопски знаци

admin22

Повеќе пари и успех од понеделникот ги чекаат овие 3 Хороскопски знаци! Близнаци Неделата ќе биде плодна, полна со успех и пари, но и стрес. Има многу работи што треба да ги направите, ќе сакате совршено да се справите со секоја од нив, но здравиот разум ќе ви каже дека […]

Овие хороскопски знаци ќе се збогатат до крајот на годината

admin22

Имаме помалку од четири месеци до крајот на 2021 година, но овој пат многу знаци ќе можат да ризикуваат и да го сменат нивниот живот. Есента и зимата ќе бидат период на изобилство, среќа и просперитет за многу хороскопски знаци, но според астролозите, само 3 знаци ќе го најдат најдобриот […]

Тука е најсреќна – еве како изгледа трошната куќа на Атиџе во Бекирлија, но и колку убаво го уредила новиот дом!

admin22

„Медена земја“ ќе стане филмска лектира за учениците и студентите, но и лекција за животната средина која внимателно треба да биде анализирана од надлежните институции. Пред да стане главна протагонистка во документарниот филм „Медена земја“, Атиџе Муратова никогаш не патувала со авион, никогаш не престојувала во хотел, никогаш не била […]

Скромна, пристојна и презгодна – Ова е сопругата на Саша Матиќ ФОТО

admin22

Близнаците Дејан и Саша Матиќ се родени на 26. април 1978 година како здрави, но прерано родени кои мајката и таткото морале своите деца да ги сместат во инкубатор во породилиштето во Загреб. Од неутврдени причини, двете бебиња по само неколку дена во болница, ослепеле, а тој недостаток судбината им […]

(ФОТО) ХАЛИД БЕШЛИЌ е во брак со убава русокоса, нејзиното име е СЕЈДА: Сега покажа како таа изгледа

admin22

Халид Бешлиќ (20 ноември 1953) е еден од најпознатите пејачи на народна музика од Босна и Херцеговина. Со музика почнал да се занимава уште во раната младост. Настапувал на училишните и останатите маалски културни приредби. По отслужувањето на во ената обврска се преселил во Сараево и пеел по тамошните ресторани […]

БОГАТСТВО ЗА ОВИЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ДО 3 ОКТОМВРИ! Парите доаѓаат – проверете дали ќе се збогатите

admin22

Астролозите се согласуваат дека периодот од 27 септември до 3 октомври е одличен за пари за одредени знаци. Проверете дали сте меѓу нив Лав Оние кои се занимаваат со градежништво, архитектура и недвижен имот ќе бидат најсреќни со пари. Ако активностите на Лавовите се поврзани со недвижен имот и градежништво, […]

3 хороскопски знаци чии желби ќе се исполнат до 30 октомври!

admin22

Кога Марс влезе во знакот Вага на 16 септември, влеговме во период на хармонија и романтика. Оваа ситуација ќе продолжи до 30 октомври, кога Марс го продолжува својот пат кон Скорпија. Марс во Вага се карактеризира со мирна внатрешна енергија, има потреба од интимност и љубов, а во исто време […]

ПРВИ ЗНАЦИ НА ДЕЛТА СОЈОТ: Докторка открива се за симптомите, еве што не смеете да игнорирате!

admin22

Докторката објасни дали симптомите на инфекција со вирус на делта се разликуваат од симптомите предизвикани од други варијанти на вирусот! Варијантата на делта на коронавирусот е повеќе заразна од претходните, а прашањето што многумина сега го поставуваат е – дали симптомите на инфекцијата се промениле? „Меѓутоа, се чини дека постојат […]