Aктерот Сашко Коцев соопшти убава вест – честитки пристигнуваат од сите страни

admin22

Македонскиот актер Сашко Коцев и неговата сопруга Смиљана слават 9-годишнина од брак. Убавата вест ја сподели актерот на социјалните мрежи. Актерот и шармантната докторка се венчаа во 2012 година во Куршумли Ан, а во 2017 година се реализираа и во улогата на родители. Тие ја добија ќеркичката Јоана. Инаку, Коцев […]

Босанац ги изненади сите во студиото: Со овие зборови ја навреди Цеца, но и таа не му остана должна!

admin22

Музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ со новиот член на жирито Цеца Ражњатовиќ, почнува да биде се интересно од недела во недела. Речиси сите чекаат да видат како новата членка на жирито, Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе се справи со веќе добро координираната екипа, додека други со нетрпение чекаат да ја дознаат […]

КОЈ НЕМА ДА СЕ ВАКЦИНИРА ПОСЛЕ ОВОЈ ТЕКСТ, ТОЈ ИМА ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ! Oвој млад доктор ќе ви ги ОТВОРИ ОЧИТЕ!

admin22

Алмир е роден 1993 година во Пријепоjeе, а гимназијата и постдипломските студии ги заврши во Сараево. Честопати имаме можност да слушнеме различни мислења за вакцинацијата, и меѓу пријателите и семејството и во различни медиуми. Меѓутоа, темата дали и зошто се врши притисок врз луѓето да се вакцинираат против короната е […]

Им се насмевнува богатство: Хороскопски знаци кои имаат најголеми шанси да станат милијардери

admin22

Според астрологијата, некои хороскопски знаци имаат поголеми шанси да се збогатат. Според анализата на листата на Форбс за жени кои сами заработиле милијарда, се покажало дека некои хороскопски знаци имаат поголеми шанси да станат милијардери во текот на животот. Еве за кои хороскопски знаци станува збор: Јарец Не е изненадувачки […]

(ФОТО) СЕ СЕЌАВАТЕ ЛИ НА МАРКО ОД „ПИНКОВИ ЅВЕЗДИЧКИ“: Погледнете како изгледа денес, ќе се изненадите колку се променил

admin22

Марко Бошњак, момче кое фасцинираше милионска публика на натпреварот „Пинкови ѕвездички“ пред пет години, кога победи во втората сезона. Во текот на целиот натпревар покажа вонсериски талент и неретко успеваше да предизвика солзи во очите на членовите на жирито. Марко беше засакан заради неговиот одличен глас, но и шармот кој […]

ФИНАНСИСКИ ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ: Прави среќници, овие 3 хороскопски знаци ќе добијат големи пари

admin22

Познатиот руски астролог Павел Глоба откри кои знаци ќе постигнат огромен успех во областа на финансиите и бизнисот во наредниот месец. Како што тој вели, сосема одеднаш, ќе им се случи неочекувано богатство, и еве ги знаците за кои станува збор. Овен Овенот ќе биде еден од најсреќните хороскопски знаци […]

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ 2021 ГОДИНА: Еден знак да се пази од измами

admin22

Откријте што предвидува месечниот љубовен хороскоп за октомври 2021 година за вашиот знак! Месечен љубовен хороскоп за октомври 2021 година! Овен Сонцето во Вага се прилагодува на хармонија, смиреност и компромис. Време е да се ослободите од работите што ја уништуваат среќата. Првиот период од месецот е одличен за решавање […]

ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ТРЕБА ДА ВНИМАВААТ! Следи период кој за нив ќе биде вистински ПРЕДИЗВИК!

admin22

Некои хороскопски знаци ќе имаат вистински предизвик во периодот од 20 до 26 септември, бидејќи ќе се соочат со разни настани. Лав Многу е веројатно дека не сте биле многу добро расположени во последните недели. Вие сте многу оптимисти, но исто така сте доста нетолерантни кога имате лоши денови. Таа […]

Ѕвездите им се наклонети: Наредните три години овие хороскопски знаци ги очекува многу среќа и успех

admin22

Овие шест знаци ќе имаат повеќе среќа од другите Овен Овните со години работат напорно, но како никој да не ја забележува нивната работа, а камоли да ја наградува. Сепак, тркалото конечно се врти во ваша корист на неколку различни нивоа. Оние кои сакаат да го прошират своето семејство конечно […]

Саша Поповиќ направи преседан во „Ѕвездите на Гранд“: Тој го прекрши сопственото правило

admin22

Неодамна започна снимањето на новата, 14 -та сезона на „Ѕвездите на Гранд“, а Саша Поповиќ ги откри новите правила на музичкото натпреварување. Како што објасни Саша, менторите ќе можат да ги изберат само кандидатите кои ќе ги добијат сите 6 гласови од жирито, што не беше случај досега. – Само […]