Четири знаци од Зодијакот ги очекува ГОЛЕМА СРЕЌА оваа есен

admin3

Оваа есен ги чека голема среќа – и во љубовта и во деловниот свет. Некои ќе имаат можност да запознаат сродна душа, додека некои ќе постигнат успех во деловни проекти 1. Девица Девицата ќе добие неверојатен шарм од вселената, што ќе и помогне да маѓепса и со тоа да стекне […]

ПРВ ХОРОСКОП ЗА 2022: Огромен успех ја чека Вагата, еве кој знак ќе добие втора шанса

admin3

Огромна трансформација го чека човештвото, и во првите неколку недели ќе има околности по кои ќе биде јасно дека 2022 година нема да биде како другите. Хороскопот за 2022 година може да биде добро упатство за планирање во наредните месеци, бидејќи следната година ќе донесе промени на сите полиња. Според […]

Овие три знаци во октомври ќе имаат невидена среќа, еве кој ќе стане БОГАТ

admin3

Познатиот руски астролог Павел Глоба откри кои знаци ќе постигнат огромен успех во областа на финансиите и бизнисот во наредниот месец. Како што вели, одеднаш ќе ги погоди неочекувано богатство. Ова се следниве знаци: Овен Овенот ќе биде еден од најсреќните хороскопски знаци во октомври. Астрологот ги советува претставниците на […]

Познатиот астролог открива што велат ѕвездите за октомври – Еден знак да игра игри на среќа, му се насмевнува убава добивка!

admin3

Астрологот Душан Величковиќ ги претстави сите предвидувања за хороскопот за октомври и зборуваше за влијанието на ретроградниот Меркур. Ретрограден Меркур, полна Месечина што беше претходната ноќ во Риби … Бидејќи сите овие позиции на планетите и аспектите влијаат на знаците на Зодијакот, познатиот астролог Душан Величковиќ зборуваше како гостин на […]

СЕ ВО МОЈОТ ЖИВОТ ИМ ДАДОВ НА ДЕЦАТА, СЕГА ЕДВАЈ ПРЕЖИВУВАМ: Еве како ми враќаат денес!

admin3

Не успеав ли да ги воспитам моите деца правилно? Каков однос имате со вашите родители? Дали им помагате и колку? Почнавме да размислуваме за ова прашање откако најдовме поразителна исповед на пензионерка, мајка на две деца во добра финансиска состојба … „Имам возрасен син и ќерка. Јас и мојот сопруг […]

Карлеуша вети, Цеца исполни! Таа изненади една жена од публиката

admin3

Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви сите. Познатиот пејач Ѓорѓе Давид вчеравечер се јави лајв од својот дом на Истаграм каде зборуваше за новата сезона од музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, па го прокоментира жирирањето на Цеца Ражнатовиќ. Цеца е некој кој донесе целосно нова боја, различна и многу интригантна. Таа е […]

НЕМА ШАНСА ДА ГИ НАДМУДРИТЕ, ТИЕ СЕ ЕКСТРЕМНО ИНТЕЛИГЕНТНИ: 6 -те најпаметни знаци на Зодијакот, се снаоѓаат во секоја ситуација!

admin3

Погледнете во кои хороскопски знаци се раѓаат најпаметните луѓе! Иако постојат експертски тестови за одредување интелигенција, колку се паметни луѓето, не мора да има никаква врска исклучиво со тоа – некој е креативен гениј, па да речеме дека може да дојде до решение за кое другите никогаш не би помислиле. […]

КОНЕЧНО, ЈЕЛЕНА ПРОКОМЕНТИРА ЗА НОВИТЕ ЅВЕЗДИ НА ГРАНД: Цеца го зазеде нејзиното место, а еве што им кажа КАРЛЕУША

admin3

Новата сезона на натпреварот Звездите на Гранд во голема мера е во тек, а Светлана Цеца Ражнатовиќ официјално го зазеде своето место во жирито во кое ја замени Јелена Карлеуша. Кога ја објаснуваше веста за напуштање на ова шоу, Јелена ја објасни својата одлука, а сега, пред да настапи во […]

НОВЧАНИКОТ ИМ Е СЕКОГАШ ПОЛН, НЕ ЗНААТ ЗА СИРОМАШТИЈА: Овие хороскопски знаци знаат да заработат пари – штедат подобро од банката

admin3

Ова се најштедливите хороскопски знаци! Секој различно се однесува кон парите: некои нервозно одвојуваат поголем дел од својата плата од страна, додека други неуморно трошат импресивни суми за тековни задоволства. Кои се најекономичните хороскопски знаци? Бик Бикот може да се каже дека е еден од најсигурните знаци кога станува збор […]

Не ни бил на свадба, но мора да плати! Луѓето се ЗГРОЗЕНИ од потегот на оваа невеста – еве што испрати таа кај гостинот

admin3

Основните трошоци за една свадба се горе-долу истите: венчаница, костум, покани, прием и храна, фотограф и музика. Но, тоа не се единствените. Многу парови забораваат дека има и поситни трошоци, кои кога ќе се стават на едно место и не се толку мали колку што се чини. Еве за што […]