До 10 АВГУСТ стигаат парички: Најголема среќа им претстои на овие ТРИ хороскопски знаци

admin3

Три хороскопски знаци до 10-ти август ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата! Јарец Веќе на 4 август Јарците ќе добијат креативност така да сите оние кои се занимаваат во врска со естетика, уживање но и […]

Ни доаѓа многу моќен АСТРО период – Овие знаци на Зодијакот ги очекува нешто посебно!

admin3

Многумина ќе ги решат проблемите и ќе ги пуштат долго посакуваните планови Астрологот Александра Бјелац за Телеграф го најавува астролошкиот аспект кој ќе се одржи од 4 до 26 август. Меркур влегува во неговото седиште и во знакот на неговото воздигнување. Ќе ги смириме страстите и ќе почнеме пореално и […]

По три години Ива откри дека нејзиниот сопруг НЕ е татко на нејзиниот син: KOГА дозна КОЈ е, од шок заврши во болница

admin3

Таа доживеа целосен шок. Американката Ива Ратнер од Висконсин доживеала една од најтешките вечери во животот кога дознала дека татко на нејзиниот син Питер не е нејзиниот сопруг Дејвид, туку некој со кој, како што верувала, никогаш немала ништо. Уште кога момчето одеше и зборуваше, Дејвид се сомневаше дека тој […]

Еве од кого ја наследила убавината: Вака изгледа мајката на Зулејха ФОТО

admin3

Важи за една од најубавите актерки во Турција. Со самото појавување на филмското платно предизвика огромно внимание, а посебно со улогата на Зулејха во серијата „Горка земја“. Хилал Алтинбилек е навистина олицетворение на убавина и талент. Се појави во неколку серии, но ликот на Зулејха и ја донесе целата слава. […]

Неочекуван пресврт во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ – Ова никој не го очекуваше

admin3

Таа еднаш проговори и колку се промени од моментот кога го кажа судбоносното „да“ со Душкo? Јелена Карлеуша е позната како личност која многу внимава на својот изглед, а неодамна објави дека по 14 години се разведува од фудбалскиот менаџер Душко Тошиќ. Еднаш проговори за тоа колку се променила од […]

Дефне од Вљубениот ерген доживеа сообраќајна несреќа!

admin3

Турската актерка Елчин Сангу, нам најпозната како Дефне од серијата „Вљубениот ерген“, во светот на модата во Турција важи за една од најбараните модели. Романтичната комедија „Вљубениот ерген“ беше прогласена за најдобра романтична турска серија за 2016-та година, а главните актери, Бариш Ардуч и Елчин Сангу стекнаа врвна слава заради […]

ЛОШИ ВЕСТИ! Лепа Брена итно префрлена во болница, Боба Живојинвоиќ во солзи: Сè уште им требаш на НАШИТЕ ДЕЦА

admin3

Здравствената состојба на Лепа Брена го загрижи Боба За време на крстарење по хрватското приморје, на Брени и се слошило на јахтата, што многу го загрижило нејзиниот сопруг. Имено, како што пишува „Стар“, во тој момент на јахтата биле далеку од брегот и Боба сфатил дека не може да добие […]

Oд пoнеделник ќе им кpцка новчаничето – Многу пари за овие ЧЕТИРИ знаци на Зодијакот!

admin3

Се соочуваме со предизвикувачки астролошки период во кој голем број планети се ретроградни. Ретроградното движење на Јупитер, Сатурн, Нептун и Плутон имплицира дека треба да бидеме внимателни со финансиите. Сепак, некои знаци ќе имаат подобра финансиска среќа од другите На небото, Марс и Уран моментално се во лош аспект во […]

ЈАШАР НЕ ЗБОРУВА СО КОЛЕГИТЕ ПОРАДИ ИПЧЕ! Никогаш нема да им го прости ОВА!

admin3

Фолк легендата Јашар Ахмедовски си ја отвори душата и на работ на солзи првпат проговори за својот покоен брат Ипче Ахмедовски, но и за колегите кои го изневерија. Фолкерот со многу емоции зборуваше за најтешкиот период од својот живот, од кој, како што самиот вели, едвај излегол и продолжил да […]

Александар Јосифовски ги шокираше своите фанови – Ова од него никој не го очекуваше ФОТО

admin3

Второпласираниот финалист од овогодинешната сезона на „Ѕвезда Гранда“, Александар Јосифовски остави огромен белег на сцената на Гранд. Македонецот ја освои публиката со својот неверојатен глас и впечатливите сценски стајлинзи кои никого не оставија рамнодушен. Александар Јосифовски последниве две години е еден од милениците во „Ѕвездите на Гранд“. Музичарот од Охрид […]