Наредните два дена се пеколни за овие три знаци од Зодијакото – Страшни проблеми со парите….

admin3

Позицијата на планетите оваа недела им создава проблеми на трите хороскопски знаци! Три знаци од хороскопот ќе се соочат со бројни предизвици до крајот на неделата до 31 октомври, а сето тоа благодарение на Месечината во транзит низ Лав, но и на тоа што е во опозиција со Сатурн. Таквата […]

ЅВЕЗДИТЕ СЕ НА ВАША СТРАНА: Овие хороскопски знаци ќе бидат НАЈСРЕЌНИ во 2022 година!

admin3

Годината што е пред нас ќе биде година на просперитет, напредок и развој, но и можност да покажеме колку научивме од грешките од минатото. Сите знаци од Зодијакот ќе имаат свои шанси, но трите знаци може да се сметаат за навистина среќни, бидејќи ќе добијат шанса драстично да го променат […]

МНОГУ ЧЕСТО ФАЌААТ КРИВИНИ! Ова се 3-те најголеми швалери на Зодијакот!

admin3

Мажите родени во овие хороскопски знаци ќе ја бараат секоја можност да ја изневерат својата поубава половина. Овие хороскопски знаци се исклучително нестабилни по природа, па тоа ги прави најголемите прељубници. Стрелец Тој има тенденција да биде свој и слободен, па му треба партнер кој ќе го разбере и следи. […]

ЏАБЕ ГИ ТРОШИТЕ ПАРИТЕ Лекарите велат дека само 2 витамини навистина го зголемуваат имунитетот

admin3

Водечкиот американски епидемиолог д-р Ентони Фаучи рече дека повеќе или помалку сите додатоци за зајакнување на имунитетот „не прават ништо“ Поради пандемијата на корона вирусот, земаме додатоци за зајакнување на имунитетот повеќе од кога било досега. За жал, многу од овие додатоци се – губење пари, според епидемиологот д-р Кристина […]

ПЕКОЛЕН МЕСЕЦ: За овие хороскопски знаци НОЕМВРИ ќе биде најлош месец годинава!

admin3

Три знаци на Зодијакот во ноември минуваат низ пекол, проверете дали и вие сте меѓу нив! Ноември, се ближи крајот и наеднаш сè е некако подепресивно. Сонцето во Шкорпија исто така придонесува за негативни мисли, поради што се изгледа полошо отколку што е. Дополнително, полната Месечина во Бик, нè наведува […]

Ќе имаат многу пари и успех: Овие знаци ќе имаат најмногу среќа во месец ноември!

admin3

Ноември е месец кој го најавува крајот на есента, почетокот на зимата и крајот на годината. Најчесто во текот на ноември ги гледаме првите снегулки, а и да не ја сакате зимата, не можете а да не признаете дека во ноември има нешто магично, слатко и посебно. Многумина го нарекуваат […]

Имаат ангелска душа: Астролозите сметаат дека ова е најдобриот хороскопски знак

admin3

Компаративниот хороскоп, поединечните хороскопи се подеднакво интересни Сепак, она што отсекогаш ги интересирало е кога еден знак би требало да се издвои како најдобар, кој би бил. Како најголеми познавачи на хороскопите, астролозите избираат да имаат деца во знакот Вага. Сметаме дека тогаш е сосема јасно кој знак се издвојува […]

НА НИВ ИНТУИЦИЈАТА ИМ ФУНКЦИОНИРА КАКО ШВАЈЦАРСКИ ЧАСОВНИК: Не обидувајте се да ги изневерите овие хороскопски знаци

admin3

Веднаш ќе ве прочитаат, често се во право кога се во прашање меѓучовечките односи, знаат како ќе заврши една приказна – овие хороскопски знаци ги карактеризира непогрешлива интуиција Има хороскопски знаци кои знаат само што да прават и како другите ќе се однесуваат со нив. Имаат исклучителна интуиција и чувство. […]

На овие три хороскопски знаци им претстои нешто големо… до крајот на годината!

admin3

Ѕвездите ќе бидат целосно во нивна корист, без разлика дали се во стабилни врски или бараат сродна душа Крајот на 2021 година, како што најавуваат астролозите, на некои претставници на Зодијакот ќе им донесе неочекувана и голема среќа во љубовта. Распоредот на планетите ќе ги поддржи нивните напори конечно да […]

ЌЕ ЗАЖАЛИТЕ ШТО СТЕ РОДЕНИ Овие знаци се најголемите одмаздници, никогаш не простуваат!

admin3

Постојат три знаци на Зодијакот кои, доколку се емотивно повредени, ќе направат се за да се одмаздат Многумина го прифаќаат раскинувањето и раскинувањето и продолжуваат со животот. Но, постојат три знаци на Зодијакот кои, доколку се емоционално повредени, ќе направат се за да се одмаздат. Близнаци Една стара кинеска поговорка […]