ЌЕ БИДАТ ГЛАВНИ: ПЕТ хороскопски знаци кои ќе владеат во 2022

admin3

Во 2022 година секој има шанса да постигне голем успех, тоа ќе биде година на просперитет, напредок и развој, како и научени лекции од минатото Астролозите истакнуваат дека 2022 година ќе биде поенергична од претходната, но тоа не значи дека нема да морате да вложувате напори за да го постигнете […]

2022-ТА ИМ НОСИ НЕЗАМИСЛИВА СРЕЌА: Овие три хороскопски знаци ќе доживеат големо чудо!

admin3

Астролошката прогноза предвидува дека 2022 година ќе донесе големи промени на љубовното поле за речиси сите знаци од Зодијакот. Некои ќе бараат поголема слобода во врските, додека други ќе сакаат да основаат или прошират постоечко семејство. Во која група и да припаѓате, неопходно е да се ослободите од сите стравови […]

ЖЕНИТЕ РОДЕНИ ВО ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ГИ ОСТВАРУВААТ СВОИТЕ ЖЕЛБИ: Ги претвораат соништата во реалност, ги чека среќна иднина

admin3

Жените родени во овие 3 хороскопски знаци постигнуваат се што сакаат! 3 хороскопски знаци постигнуваат се што сакаат Астролозите веруваат дека трите хороскопски знаци се особено обдарени со волја и истрајност, па тоа што го сакаат секогаш им се исполнува. Жените во овие хороскопски знаци генерално носат добри одлуки, знаат […]

ЖЕНАТА РОДЕНА ВО ОВОЈ ЗНАК Е НАЈДОБРАТА МАЈКА И СОПРУГА: Таа е во состојба секоја куќа да ја направи дом

admin3

Таа може да ја направи секоја куќа дом и да ви даде искрена топлина во секој аспект од животот. Ова се жени во знакот на Рак. Жената во знакот Рак е уникатно и неповторливо добро суштество. Целосно ќе ги промени законите на физиката во вашиот живот и ќе ви го […]

Избегнете ги овие 4 знаци на хороскопот! Ги малтретираат сите околу себе, тешко вас ако им замерувате – третиот е најподмолен!

admin3

Внимавајте на овие 4 хороскопски знаци: Бик Тврдоглав до болка, Бикот нема трага од милост кон другите ако мисли, дури и погрешно, дека се над него или дека му направиле некаква штета. Бикот ќе се обиде да ја наметне својата доминација со омаловажување, прозивки, грди коментари … А понекогаш е […]

НАЈСРЕЌНИ ТЕРМИНИ ЗА СВАДБИ ВО 2022: Само ОВОЈ ден носи двојна среќа!

admin3

дали сакате да се венчате на посебен датум? Дали го имате вашиот среќен број или сакате некој што лесно се памети? Еве ги предлозите на астролозите и нумеролозите за 2022 година. Јануари Среќни денови: понеделник, 7 јануари; петок, 11 јануари; Среда, 23 јануари Датуми за паметење: сабота, 1 јануари, 1 […]

НА РАБОТА, ГАЗАТ СЕ ПРЕД СЕБЕ, НЕМААТ МИЛОСТ: Овие 3 хороскопски знаци се полни со амбиција, сакаат моќ и авторитет

admin3

Кога тие можат, сигурно и јас можам! И јас можам подобро од нив! Ова се типични мисли на амбициозни луѓе, со кои секој што сака да успее го започнува својот ден. Родените во овој хороскопски знак даваат љубов како никој друг! девојката ги дува свеќите Таквите луѓе често ги нарекуваме […]

Неверојатен пресврт – За овој знак доаѓа НАЈДОБРИОТ период во последните 10 години!

admin3

Сонцето влезе во вашиот знак на 23 октомври во 18:55 часот. Ќе бидете многу позитивни следната година. Може да ви се зголемат приходите, да имате поголема самодоверба, а она што е сигурно е дека дефинитивно ќе се чувствувате подобро. Можеби ќе бидете малку нервозни за работата, но сигурно ќе имате […]

Убави вести за сите нашинци кои живеат и имаат фамилии во Германија

admin3

Со новата коалиција тој би дошол преку промени во општеството, што значи полиберален пристап кон воведувањето на двојното државјанство. Во моментов, милиони луѓе во Германија, меѓу кои и многу наши државјани, треба да изберат – или државјанство што веќе го имаат, или германско. Судејќи според најавите, идната влада би можела […]

СИМПТОМОТ НА ДЕЛТА СОЈОТ ПРЕЛАЖА МНОГУ!! Професорот Јовица предупреди – две третини од пациентите не разбираат на време што се случува!

admin3

Заменик директорот на Универзитетскиот клинички центар проф. Д-р Јовица Миловановиќ за симптомите на корона вирусот делта. Две третини од пациентите сега го имаат истиот симптом на ковид, поради што само мислат дека се настинати, вели за „Курир“ проф. д-р Јовица Миловановиќ, заменик директор на УКЦ. Затнат нос, или течење на […]