ЛОШИ ВЕСТИ! Лепа Брена итно префрлена во болница, Боба Живојинвоиќ во солзи: Сè уште им требаш на НАШИТЕ ДЕЦА

admin3

Здравствената состојба на Лепа Брена го загрижи Боба За време на крстарење по хрватското приморје, на Брени и се слошило на јахтата, што многу го загрижило нејзиниот сопруг. Имено, како што пишува „Стар“, во тој момент на јахтата биле далеку од брегот и Боба сфатил дека не може да добие […]

Oд пoнеделник ќе им кpцка новчаничето – Многу пари за овие ЧЕТИРИ знаци на Зодијакот!

admin3

Се соочуваме со предизвикувачки астролошки период во кој голем број планети се ретроградни. Ретроградното движење на Јупитер, Сатурн, Нептун и Плутон имплицира дека треба да бидеме внимателни со финансиите. Сепак, некои знаци ќе имаат подобра финансиска среќа од другите На небото, Марс и Уран моментално се во лош аспект во […]

ЈАШАР НЕ ЗБОРУВА СО КОЛЕГИТЕ ПОРАДИ ИПЧЕ! Никогаш нема да им го прости ОВА!

admin3

Фолк легендата Јашар Ахмедовски си ја отвори душата и на работ на солзи првпат проговори за својот покоен брат Ипче Ахмедовски, но и за колегите кои го изневерија. Фолкерот со многу емоции зборуваше за најтешкиот период од својот живот, од кој, како што самиот вели, едвај излегол и продолжил да […]

Александар Јосифовски ги шокираше своите фанови – Ова од него никој не го очекуваше ФОТО

admin3

Второпласираниот финалист од овогодинешната сезона на „Ѕвезда Гранда“, Александар Јосифовски остави огромен белег на сцената на Гранд. Македонецот ја освои публиката со својот неверојатен глас и впечатливите сценски стајлинзи кои никого не оставија рамнодушен. Александар Јосифовски последниве две години е еден од милениците во „Ѕвездите на Гранд“. Музичарот од Охрид […]

ДАЛИ ОВАА СМС ПОРАКА го уништи СОВРШЕНОТО ЗЛОCTОРСТВО: Музичарот му испратил порака на Зоран Марјановиќ и сега објаснува СЕ

admin3

На 02.04.2016 година, пријател испратил порака до мобилниот телефон на осудениот Марјановиќ и со тоа придонел да се утврди каде точно се наоѓал во критичниот момент Зоран Марјановиќ (44) минатиот петок беше осуден на 40 години затвор за уби ство на сопругата Јелена (33) на насипот Црвенка во Борча, а […]

Раскинаа, но не можеа еден без друг: Санем од серијата „Романтичарот“ наскоро ќе го каже судбоносното ДА!

admin3

Турската актерка Демет Оздемир, ѕвездата на серијата „Романтичарот“ е една од најпопуларните познати личности во својата земја, па медиумите постојано пишуваат за нејзиниот приватен живот. Како што најави Демет, таа наскоро конечно ќе му го каже судбоносното „да“ на својот вереник Огужан Коч — закажаа романтична прослава за 26 август. […]

Пред малку се огласи МАЈА БЕРОВИЌ: Вестите се лоши, фановите во шок!

admin3

Маја Беровиќ се огласи на социјалните мрежи. Босанската пејачка Маја Беровиќ стана мајка пред шест месеци, кога роди момче на кое таа и нејзиниот сопруг му го дадоа името Лав. Со сопругот Ален се во брак пет години, а во врска се многу подолго. По долго време им се оствари […]

Астролозите откриваат светла иднина: Овие хороскопски знаци во 2022 ќе бидат многу среќни

admin3

Со доаѓањето на Новата година, многумина очекуваат дека проблемите ќе останат во минатото, а на полноќ сите секако го посакуваат истото – среќата! Хороскопот открива кои 4 знаци ќе имаат најмногу среќа во 2022 година, дознајте дали сте меѓу нив! Доаѓањето на секоја Нова Година е повод да замислиме желба, […]

Астролозите го издвоија НАЈДОБРИОТ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК: 5 особини кои ги импресионираат сите

admin3

.Еден лик има способност да ги импресионира луѓето на првата топка. Морален компас, увид, пристојност и скромност – се во едно. Еве пет причини зошто Вагата е најдобриот знак во вашиот хороскоп. Вагите ги сакаат луѓето и сакаат да поминуваат време со нив. Во секоја ситуација знаат што треба да […]

ЌЕ ВИ СЕ ИСПОЛНАТ ЖЕЛБИТЕ: 4 хороскопски знаци ќе доминираат во Ноември

admin3

4 хороскопски знаци наоѓаат сродна душа во ноември – љубовта им го осветлува патот до среќата! љубовниот хороскоп за ноември открива кои хороскопски знаци ќе имаат среќа во љубовта и ќе го прекинат циклусот на осаменост. Астролозите забележуваат дека ноември е месец кој ветува романтична магија – еве 4 хороскопски […]