КАКВИ МАЈКИ СТЕ СПОРЕД ХОРОСКОПОТ: Девиците премногу се грижат, Водолиите се креативни, Шкорпиите…

admin22

Колку пати сте помислиле, особено во моментите кога вашата мајка ве извадила од такт, дека никогаш нема да бидете таква мајка! Па, не е сè е до вас, има нешто и во ѕвездите. Тие велат дека постојат одредени правила кои ги одредуваат квалитетите на секоја жена за тоа каква мајка […]

ЕГИПЕТСКИ ХОРОСКОП: Дознајте кое е вашето најмоќно оружје за заведување

admin22

Бидете како Клеопатра! Следете ги советите на овој древен египетски рецепт што ги открива тајните на заведувањето и бидете сигурни дека полесно ќе го освоите оној што ви се допаѓа со вашето најмоќно оружје. Ќе дознаете што најмногу сака тој, па искористете ја вашата женствена мудрост… Египетскиот хороскоп е поделен […]

Мажите најмногу се плашат од жените во овие три Хороскопски знаци

admin22

Постојат жени кои точно знаат што сакаат и како да го добијат. Нивната самодоверба, храброст, интелигенција, па дури и помалку надмоќен став, на мажите им внесуваат ” страв во коски”. Постојат жени кои точно знаат што сакаат и како ќе го добијат. Нивната самодоверба, храброст, интелигенција, па дури и малку […]

Кои се 3-те хороскопски знаци кои ќе добијат нож во грб во јануари

admin22

Никој не сонува да ја започне Новата година со негативност. Сепак, не секој знак е подготвен за порази и награди, празници и огномет. Исто така, постојат 3 хороскопски знаци што ќе бидат предадени во јануари. Овие 3 хороскопски знаци ќе страдаат, но тоа не е морално и не значи дека […]

ЉУБОВЕН хороскоп 4 – 5 јануари: Нестабилност кај Близнаците

admin22

Овен Овој викенд ќе мора да работите напорно за да ја добиете вашата врска онака како што сакате. Имајте за цел чесно партнерство и комуникација, но прво ќе треба да започнете со градење на овие мостови. Бик Разбирањето со другата половината ќе биде ставено на тест. Избегнувајте ги сите теми […]

Жените од овие 4 хороскопски знаци им се заканува вечна осаменост

admin22

Има жени кои секогаш се сами затоа што никогаш не се борат да градат долготрајна и сериозна врска. И ако мислите дека ова е несреќа – не сте во право! Астролозите тврдат дека претставниците на некои хороскопски знаци се ппроколнати да бидат сами цел живот. Некои од нив се чувствуваат […]

Не плашете се да кажете „ДА“ во 2020: Бракови склучени годинава ќе бидат доживотни

admin3

Иако 2020 година ќе биде престапна (февруари ќе има 29 дена), кога, според верувањата, не треба да се прават свадби, ситуацијата од астролошки аспект открива нешто друго. Во 2020 година, драги мои, ќе се случи Сатурн, Плутон, Марс и Месечината, во исто време, од 18 февруари до 31 март, да […]

Овие 5 хороскопски знаци да се подготват за финансиски крах во новата година!

admin22

Некои луѓе го поминуваат целиот живот бањајки се во пари, додека други сметаат дека е тешко да ги исполнуваат крајните сметки на крај! Во текот на првите банкноти врне како дожд, а вторите не престануваат да се обидуваат да заштедат и завршуваат без да напиваат лав во џебот. И сето […]

Блазе вас – Многу пари и среќа во 2020 за овие два хороскопски знаци

admin22

БЛИЗНАЦИ Љубов Сатурн, планетата на созревањето ќе престојува три години во вашата 5-та куќа на романсата, а истовремено Плутон се наоѓа во третата година од своето патување во вашата 8-ма куќа на интимноста. Тоа значи дека израстувате на љубовен план. Ќе разберете која е разликата помеѓу сексот и љубовта и […]

Големо изненадување за овој хороскопски знак денес: еве што ви носи хороскопот

admin22

Овен На овој ден можеби ќе бидете изненадени од нечии постапки. Сè што се случува, затоа подгответе се за промената. Бик Направете нешто добро или добро тој ден, и зошто не и двајцата. Важно е дека сте задоволни со самите себе. Близнаци Во текот на овој ден, не пропуштајте да […]