До 10 АВГУСТ стигаат парички: Најголема среќа им претстои на овие ТРИ хороскопски знаци

admin3

Три хороскопски знаци до 10-ти август ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата! Јарец Веќе на 4 август Јарците ќе добијат креативност така да сите оние кои се занимаваат во врска со естетика, уживање но и […]

Огромна cpеќа и пари „од никаде“ ќе ги израдува неделава што доаѓа овие знаци од Зодијакот

admin22

Неделава што доаѓа ѕвездите им се наклонети за земање пари на овие ДВА хороскопски знаци. Проверете подолу дали и Вие сте еден од тие среќници ОВЕН Овните оваа недела ​ќе ги “тријат” рацете, бидејќи парите ќе им доаѓаат од сите страни. Овој знак инаку нема потреба да се натпреварува, не […]

Ни доаѓа многу моќен АСТРО период – Овие знаци на Зодијакот ги очекува нешто посебно!

admin3

Многумина ќе ги решат проблемите и ќе ги пуштат долго посакуваните планови Астрологот Александра Бјелац за Телеграф го најавува астролошкиот аспект кој ќе се одржи од 4 до 26 август. Меркур влегува во неговото седиште и во знакот на неговото воздигнување. Ќе ги смириме страстите и ќе почнеме пореално и […]

Неочекувана финансиска добивка утре за овие ДВА знака на Зодијакот!

admin22

Кој знак ќе го открие клучот за успехот, а кој ќе има проблеми? Овен Клучот за успехот на овој ден е изнаоѓање заедничко решение за постигнување важна деловна цел. Вашата дарба за донесување одлуки под притисок ќе дојде до израз. Повторното поврзување со некој од минатото може да биде доминантна […]

Најпознатиот астролог со прецизна анализа – ОВОЈ знак од Зодијакот ќе заработи убава сума пари во месец АВГУСТ!

admin22

Влијателниот, прославен руски астролог Павел Глоба е познат по исклучително прецизни астро предвидувања, а овој пат носи голем, детален месечен хороскоп за август. Посочува дека август ќе биде релативно мирен, но не и без изненадувања Еве детална месечна прогноза за секој хороскопски знак: ОВЕН Најдобро е да не им верувате […]

НЕМА ДА ИМААТ СКРШЕН ДЕНАР ВО НОВЧАНИКОТ: Овие 3 хороскопски знаци се најнесреќните во август

admin22

Хороскопот за пари за август 2022 година најавува проблеми за 3 хороскопски знаци… Август 2022 година започнува со мал тресок – Марс, Уран и Северниот јазол се среќаваат во редок аспект, па астролозите најавуваат непредвидливи и брзи промени. Од друга страна, Меркур наскоро ќе влезе во знакот Девица, па многу […]

Познатиот астролог открива – Само ОВОЈ знак од Зодијакот ќе се збогати во месец АВГУСТ!

admin22

Астрологот Душан Величковиќ откри што може да очекува секој хороскопски знак во август! Последниот летен месец, август, ни носи многу убави настани, а астрологот Душан Величковиќ откри што може да го очекува секој хороскопски знак во емисијата „150 минути“ на ТВ Прва. „Ова е почеток на сериозен месец за Овенот, […]

Некој ќе биде многу среќен – Овие ПЕТ хороскопски знаци месецов имаат шанса за голема добивка!

admin22

Август, во кој штотуку влеговме, им носи многу просперитет на повеќето хороскопски знаци, некои имаат малку повеќе среќа во љубовта, додека некои ќе се истакнат на полето на кариерата и парите. И додека Стрелците и Раковите, на пример, се смеат на средбата со својата сродна душа во текот на овој […]

Ова се трите хороскопски знаци со ЗЛАТНИ срца – Секогаш ќе се сеќаваме на нивната добрина!

admin22

Има луѓе во нашите животи кои вечно ќе ги паметиме по нивната добрина. Тие даваат се од себе за да ги усреќат другите и секогаш се подготвени да подадат рака секому. Ова се 3-те хороскопски знаци кои имаат златни срца: Овен Навистина контроверзен хороскопски знак, за кој многу сме читале. […]

Таа е КРАЛИЦА на сите хороскопски знаци – никој не може да ѝ фати на малиот прст!

admin22

Само еден е знакот што животот го фаворизира и што и да и се случи, таа се справува со секој предизвик. Животот е тежок и малку се оние кои знаат да се борат и да не се откажат до крај. Ова е знак кој би го свртил светот наопаку и […]