Многу убав период за овие хороскопски знаци: Ќе им се насмевне среќата

admin3

Ако сте се прашувале кога љубовта ќе тропне на вашата врата, тогаш можеби сте еден од знаците што ќе ги преземат емоциите од 6 октомври. Плутон веќе не е ретрограден, затоа многу стари проблеми ќе бидат решени поради тоа. Ретроградната прошетка на Плутон конечно заврши кога ги научивме лекциите на […]

2022 година ќе биде најлоша за овие знаци од Зодијакот!

admin3

Кинескиот годишен хороскоп за 2022 година носи немир, агресија и најлоши прогнози за овие знаци. Тигарот Црна вода, симбол на 2022 година, се карактеризира со немир, агресија и тврдоглавост. За некои знаци на Зодијакот, следната година ќе биде токму таква, обележана со негативни емоции. Астролозите открија какви знаци треба да […]

Доаѓа многу тежок период за овие три знаци од Зодијакот

admin22

Меркур веќе некое време е во ретроградна состојба и тоа ќе влијае на сите хороскопски знаци, особено во однос на документацијата, изјави астрологот Владимир Влајиќ за НОВО ЈУТРО ТВ ПИНК и откри колку долго ќе трае овој „тежок“ период. Влајиќ рече дека ретроградниот Меркур влијае на сите знаци на зодијакот, […]

Виkeндов ќе биде полн погодок за овие знаци на Зодијакот!

admin22

Откријте што предвидува вашиот хороскоп за викендот од 8 до 11 октомври 2021 година! Хороскоп за викенд од 8 до 11 октомври 2021 година! Овен Вашата владејачка планета, Марс, викендов е тешко погодена од судбината со Сонцето и Меркур, сите во Вага. Вашата самодоверба е на покачено ниво, како и […]

За овие знаци од Зодијакот доаѓаат многу убави денови!

admin22

Во астрологијата, планетата Марс е поврзана со агресивна енергија и раздразливост, додека Сонцето го симболизира нашето его, самосвест, волја и достоинство. Кога Сонцето и Марс ќе се спојат, доаѓа до раѓање на енергија, волја, храброст, креативност и љубов. Овој астролошки транзит не предупредува за она што навистина не мачи, како […]

Зголемување на финансиите утре ќе имаат овие два хороскопски знаци

admin22

Прочитајте го дневниот хороскоп за 8 октомври! Овен Ништо не ви е тешко да завршите. Направете напор да се фокусирате на некои обврски кои се важни за да бидете поуспешни. Ќе имате вишок енергија, затоа најдете време за спорт и пешачење. Бик Имате многу сериозен пристап кон работата, и тоа […]

Некој ќе биде многу среќен – Овие хороскопски знаци до крајот на месецов имаат шанса за голема добивка!

admin3

Трите знаци ќе бидат проследени со голема среќа до крајот на октомври во областа на финансиите Познатиот руски астролог Павел Глоба откри кои знаци ќе постигнат огромен успех во областа на финансиите и бизнисот месецов. Овен Овенот ќе биде еден од најсреќните хороскопски знаци во октомври. Астрологот ги советува претставниците […]

ДА НЕ СТЕ ИМ ВО КОЖА – До крајот на годината овие хороскопски знаци ќе имаат многу лоша среќа

admin22

Ноември носи две затемнувања кои носат интензивна енергија, хаос и нестабилност Во наредните месеци не очекуваат разни забавни активности, но планетите нема да дозволат се да оди така глатко. Астролозите предвидуваат дека почетокот на есента ќе донесе олеснување и здив на свеж воздух, нова енергија, но одеднаш петте планети ќе […]

За овие знаци од Зодијакот октомври ќе биде најубавиот месец годинава

admin22

Астролозите откриваат дека овие хо роскопски знаци ќе имаат многу среќа во различни аспекти на животот во месец октомври. Близнаци Ќе напредувате толку многу низ сезоната на Вагата, што дури и моќниот ретрограден Меркур нема да може да ви ги уни шти плановите. Вашата креативност е на високо ниво, затоа […]

НА ОВИЕ ЗНАЦИ НЕКОЈ ИМ РАБОТИ ЗАД ГРБ ВО ОКТОМВРИ: Пазете се дури и од пријателите!

admin3

Овие три хороскопски знаци мора да ги следат дури и луѓето на кои инаку им веруваат! Пристигна октомври, а големиот месечен хороскоп предвидува разни настани на полето на љубовта, парите и успехот. Ќе има предизвици, како и датуми кои не се најсреќни, а ова се трите знаци на кои луѓето […]