ВЕЧЕРВА Е МЛАД МЕСЕЦ: За да ви се остварат сите желби, точно на полноќ, направете го ОВА!

admin22

Астролозите предвидуваат дека октомври ќе биде месец на космички промени, а таа енергија ни ја носи младата Месечина во Вага, која ќе ја осветли нашата судбина од 6 октомври. Новата месечина носи елемент на воздух и може да биде гориво за инспиративни идеи и нови начини на размислување за животните […]

Радувајте се, ќе има пapи: Утpe најсреќен ден за овие хороскопски знаци

admin22

Овенот само губи време, за Девицата конечно малку опуштање, Вага пред искушението на фатална љубов, а Рибити ќе имаат најсреќен ден. Откријте што ни носи денешниот дневен хороскоп за 7 октомври 2021 година. ОВЕН Нова шанса на повидок бидејќи донесувавте одлуки доволно долго за бизнисот што би го правеле на […]

ВИ ПРЕТСТОИ ОНА ШТО ДОЛГО ГО ЧЕКАВТЕ: Месецов им се исполнува сонот на овие хороскопски знаци!

admin3

Ова е совршено време да ги оставите настрана расправиите со другите и да уживате во друштвото Сезоната Вага е и кога е најлесно да се заљубите, бидејќи Вагите едноставно не можат да одолеат на добра романса. Вага Овој месец ќе ве поттикне да станете повеќе духовни од вообичаеното, бидејќи ве […]

Жените од овие 4 хороскопски знаци секогаш го држат мажот под тотална контрола

admin22

Жените велат: Еднаш кога ќе го пропуштите мажот, тогаш очекувајте проблеми. Но, кои се жените што сакаат мажи под контрола? Најчесто тие припаѓаат на овие хороскопски знаци: 1) ЛАВ Само дајте му ја командата на Лавот. Мора да има барем едно лице под нивна команда да им донесе кафе и […]

Познатиот астролог открива: Овие хороскопски знаци ќе пливаат во пари во октомври- Овој знак да игра игри на среќа!

admin3

Еве што не очекува до крајот на октомври, според српскиот астролог Душан Величковиќ Овен Овните веројатно се многу заљубени, под влијание на Марс во Вага, или се заинтересирани за некаков правен спор или сакаат да се венчаат. Сега е идеален период за да се венчаат и да започнат приватен бизнис, […]

Многу тежок период за овие хороскопски знаци: Ќе им се искомплицира животот до крајот на 2021 година

admin3

Во наредните месеци не очекуваат разни забавни активности, но планетите нема да дозволат се да оди така глатко Астролозите предвидуваат дека почетокот на есента ќе донесе олеснување и здив на свеж воздух, нова енергија, но одеднаш петте планети ќе се движат ретроградно. Ноември носи две затемнувања кои носат интензивна енергија, […]

Дневен ХОРОСКОП за среда: Неочекувани приходи за еден знак!

admin22

Хороскопот за среда, 6 октомври 2021 година, објавува дека Јарецот ќе го добие она што го сакал, но ќе биде предоцна. Овен Ви пречи атмосферата во домот, па се чини дека сите други проблеми се неважни. Ви се чини дека никој не ве разбира, бидејќи нема благодарност во домаќинството за […]

Од утре ви се менува животот: Овие четири хороскопски знаци ги очекува нешто посебно!

admin22

Оваа млада Месечина во Вага ќе воспостави мир и рамнотежа за некои знаци на Зодијакот – време е за хармонија помеѓу работата, семејството и социјалниот живот. Сепак, некои ќе бидат во драма и напнатост, додека за 4 -те знаци на Зодијакот новата месечина ќе донесе сила и енергија за да […]

Овие хороскопски знаци ќе се збогатат оваа ЕСЕН, проверете дали сте меѓу нив?

admin3

Парите не носат среќа, но подобро е да ги имате отколку да ги пропуштите. Кој ќе ја има најповолната финансиска судбина оваа есен? Ѕвездите веќе го знаат тоа. Овие три хороскопски знаци ќе станат многу побогати и нема да морате да се грижите за парите наскоро. Проверете дали вие или […]

ОВА СЕ НАЈМОЌНИТЕ ЗНАЦИ НА ХОРОСКОПОТ: Ако сте меѓу нив, можете да ги очекувате овие работи

admin22

Некои ликови се едноставно посилни и подоминантни по карактер од другите. На пример, Лавот има доминантен карактер и е горд на својата сила, ароганција и тврдоглавост, а има и харизма. ОВЕН Овенот е еден од најсилните знаци во Зодијакот. Тој е полн со енергија и виталност, со интензивна и авантуристичка […]