(ФОТО) Ќерка на Чола го спобудале машкиот пол со фотографија во танга

admin22

Уна Чолиќ, постарата ќерка на Здравко Чолиќ, во последно време привлекува многу внимание со фотографиите кои ги објавува на Инстаграм. Овој пат таа фановите ги воодушеви со фотографија од плажа. -Сон на милион момчиња, и напиша еден пријател во коментарите. Освен со изгледот, Уна привлекува внимание и со скапите парчиња […]

(ВИДЕО) Лабунски „натепан“ во Задpуга, почна да poни солзи и бара да си оди

admin22

Адам Лабунски додека беше во дворот со Кристијан Голубовиќ и други задругари беше нападнат од страна на Урош Чертиќ кој го повлекол за косата, при што му скинал цел прамен. – Недостасува дел од праменот, па ти си правел надоградба – рече Чертиќ и си замина, за набргу да се […]

(ВИДЕО) „Ова нема да ѝ се допадне на неговата сопруга“: Енрике Иглесијас фатен како се бакнува со друга жена

admin22

Обожавателите на Енрике Инглесијас шокирани го гледаат видеото на кое е прикажана интимна средба меѓу пејачот и една жена. Видеото е снимено пред неколку дена во Лас Вегас, а остатокот од приказната е многу необичен. Жената од видеото е обожавателка на Енрике Иглесијас. Кога го забележала, притрчала кон него и […]

(ВИДЕО) На нејзиниот прв настап Теа Таировиќ ја исплаши Зорица Брунцлик, а сега е кралица на бакшишот

admin22

Се појави видео од пејачката Теа Таировиќ кога со своето пеење ја преплаши Зорица Брунцлик, која беше член на жирито на „Ѕвезде Гранда“ во кое се натпреварувала Теа. Теа Таировиќ денес е позната пејачка, а кариерата ја започна во „Ѕвезде Гранда“ каде првпат се појавила на 17 години. Повеќето од […]

(ВИДЕО) Рада отиде во заборав?! Харис Берковиќ објави фотографија со мистериозна девојка

admin22

Корисниците на социјалните мрежи се на мислење дека тоа е новата избраничка на пејачот Веќе подолго време се шпекулира дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ ставиле крај на долгогодишната врска. Гласините ги поткрепува и новата селфи фотографија која пејачот ја објави на Инстаграм, со одредена русокоса, непозната за јавноста, а […]

Се огласи Рада по веста за Харис новата девојка: Се шушка дека ја изневерил пејачката со неа, Манојловиќ ги изненади сите со реакцијата!

admin22

Харис Берковиќ изгледа ја преболел Рада Манојловиќ, па неодамна се фотографираше со атрактивната русокоса за која многумина веруваат дека е неговата нова девојка. Пејачот и мистериозната девојка направиле селфи во тоалет на ресторан, а нивната заедничка слика набрзо завршила во медиумите. Инаку, оваа фотографија се појави во време кога се […]

(ФОТО) НАЈУБАВАТА ТУРЧИНКА ГИ ПОКАЖА СЛИКИТЕ ОД СВАДБАТА, СИТЕ ГЛЕДААТ ВО ОВОЈ ДЕТАЉ: Жените ширум светот се прашуваат само едно!

admin22

Популарната турска актерка Демет Оздемир изминатиот период беше доста активна пред камери, а особено популарноста и порасна со улогата на Санем во серијата која во Македонија на Сител телевизија се прикажува под насловот „Романтичарот. Со оглед на тоа дека доста добро се заработува од снимање серии, а и од тоа […]

Јелена Карлеуша разочарана од Лесковчани – Ова од неа никој не го очекуваше!

admin22

Голема прашина крена синоќешниот настап на Јелена Карлеуша во Лесковац. Пред неколку недели, кога беше објавено дека пејачката ќе настапи на тамошниот плоштад, незадоволните граѓани со помош на петиција се обидоа да соберат 20.000 евра колку што е наводниот трошок за настапот за да и ги уплатат на сметката, – […]

ЈАС БЕВ НЕГОВАТА ЖИВОТНА ЖЕЛБА: Никој не го очекуваше ова од Душко Тошиќ!

admin22

Љубовната приказна на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ по се изгледа се уште не е завршена. Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ изгледа се подготвени да и дадат уште една шанса на својата љубов. Пејачката навистина објави дека се разведуваат, но сега нагласи дека нивниот брак не е завршен. И додека […]

Каков удар за Саша Поповиќ – Омилената водителка го напушта ГРАНД – Откриени се сите детали!

admin22

Драгана Катиќ важи за една од најпопуалрните, но и најшармантните водителки во регионот. Освен тоа што може да се пофали за долгогодишна кариера, за неа како да застанало времето. Денес, Драгана има 58 години, но не изгледа како да е во шестата деценија од животот. Катиќ успешно ја одржува својата […]