Се огласи Цеца по одлуката на Анастасија да го напушти Гранд: Жестока порака, не можеше ова да го премолчи

admin22

Натпреварувачите на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ предизвикаа конфликт меѓу членовите на жирито, а еден од нив се повлече од понатамошното учество. Анастасија Иќуруп (21) и Маја Ѓорѓевиќ (23) се појавија во латекс трико, едното во црно, а другaта во црвено, што не им се допадна на постарата гарнитура на […]

Вака Мили реагираше на навредите на Ана Бекута: Една кандидатка се откажа од Ѕвездите на Гранд, а тој шокираше со коментарот

admin22

Викендов две натпреварувачки, Маја Ѓорѓевиќ и Анастасија Иќуруп се појавија на сцената на Звездите на Гранд во провокативни стајлинзи кои предизвикаа вистинска бура, како меѓу членовите на жирито, така и меѓу публиката. Имено, пејачката и член на жирито Ана Бекута иницираше дискусија поврзана со стајлингот на двете натпреварувачки, кои се […]

По Марија Шерифовиќ се огласи и Aнастасија која се откажа од „Ѕвездите на Гранд“ поради навреди од жирито

admin22

На Инстаграм најпрвин се огласи Марија Шерифовиќ која објави дека Анастаија се повлекува од натпреварот поради навреди и коментари од жирито, а сега се огласи и младата натпреварувачка. Анастасија Иќуруп, која се појави како кандидатка во „Ѕвезде Гранда“, реши да се откаже од понатамошната конкуренција поради навредите што жирито и […]

Марија Шерифовиќ соопшти тажна вест: „Ги напушта „Ѕвездите на Гранд“

admin22

Пејачката Марија Шерифовиќ и член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ на својот Инстаграм профил се огласи со не толку добра вест. Имено, по скандалозното шоу, една натпреварувачка решила да го напушти натпреварувањето. Анастасија Иќуруп реши да се откаже од натпреварувањето по навредите кои ги доби од жирито, за кои […]

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ сподели УБАВА ВЕСТ: На нејзината среќа и нема крај

admin22

Анастасија Ражнатовиќ (23), ќерката на балканската фолк дива Цеца Ражнатовиќ и на Жељко Ражнатовиќ – Аркан, како дете на познати личности порасна во фокусот на балканската јавност, a во последните години може да се пофали и со сопствената успешна кариера. Анастасија ги следи стапките на мајка ѝ, па од пред […]

Рада Манојловиќ му прости на бившиот дечко за насилството, но прекина секаков вид на контакт!

admin22

Познатата српска пејачка Рада Манојловиќ од почетокот на својата кариера па до сега може да се каже дека имаше големи промени, но овој пат стигна до граница на непрепознатливост. Последната фотографија на Инстаграм на Рада Манојлович, каде може да се забележи дека пејачката направила корекција на усните Пејачката со послените […]

(ВИДЕО) ОВИЕ СТИХОВИ ОД „Бијело дугме“ МНОГУ ГО НАЛУТИЛЕ ТИТО: Горан Бреговиќ откри што го изнервирало југословенскиот маршал

admin22

Доживотниот претседател на поранешна Југославија, Јосип Броз Тито, или познат како Маршалот, и по смртта остана контроверзна личност, односно неговиот живот, е актуелен и до ден денес. И по долги години јавноста се уште чита разни наслови поврзани со животот и смртта на Маршалот. Така на пример многу мистериозно но […]

Цеца откри зошто на Анастасија и се слошило пред настапот: „Многу ја критикував…“

admin22

Минатата сабота Анастасија Ражнатовиќ требаше да одржи настап во Есен, кој беше откажан бидејќи, како што беше соопштено од нејзиниот тим, наеднаш и се слоши. Сепак, извор на Nova.rs на лице место тврди дека тоа не е вистинската причина. Пред Анастасија пееше Марина Вишковиќ, а се пишуваше дека ќерката на […]

Јана има 22 години и месечно заработува повеќе од 150.000 евра – ќе се ИЗБЕЗУМИТЕ кога ќе дознаете како ги добива парите

admin22

Манекенката ужива во луксузот, а секој ден зема плата од 4.700 евра Јана Орфева има 21 година и на прв поглед е оубава, привлечна, модерна и богата девојка, но оваа Украинка всушност живее прилично неконвенционален живот. Имено, младата манекенка заработува многу пари кои и овозможуваат луксузен живот, како што пишуваат […]

Ништо од свадбата – Стигнаа докази дека Радмила Манојловиќ и Харис повеќе не се заедно! ФОТО

admin22

Познатата српска пејачка Рада Манојловиќ работи многу, а со тоа неизбежно е понекогаш да дојде и до непријатни ситуации на нејзините настапи. Имено пејачката на еден свој настап имаше проблем кој лесно можеше да ескалира. За среќа Рада во тој момент беше приземна и целата ситуација ја заврши на шега. […]