Открив дека мојот сопруг ме изневерува 10 години, а кога ми призна што уште КРИЕ од мене, срцето ми се скрши!

admin22

Открив дека мојот сопруг ме изневерува 10 години, а кога ми призна што уште КРИЕ од мене, срцето ми се скрши! По речиси две децении брак, една Британка го доживеа најнепријатното изненадување во животот, а тоа од корен и го промени животот. – Јас имам 39 години, а мојот сопруг […]

ДЕЧКОТО ЈА ИЗНЕВЕРИЛ СО РОДЕНАТА СЕСТРА, ПА СООПШТИЛЕ ДЕКА ЌЕ ПРАВАТ СВАДБА: Родителите без никаков срам од неа го ПОБАРАА ОВА

admin22

ДЕЧКОТО ЈА ИЗНЕВЕРИЛ СО РОДЕНАТА СЕСТРА, ПА СООПШТИЛЕ ДЕКА ЌЕ ПРАВАТ СВАДБА: Родителите без никаков срам он неа го ПОБАРАА ОВА На никого не му било јасно зошто не сакала да присуствува на свадбата на сестра си и и велат дека е себична и бесчувствителна. Свадбата на член на семејството […]

Протече ВИСТИНАТА ЗА РАЗВОДОТ НА АРАКАН! Ражнатовиќ ги кажа овие зборови кога Наталија си ги спакувала куферите и си заминала!

admin22

Павле Стевовиќ, поранешен финансиски директор на сите фирми на Жељко Ражнатовиќ, неодамна откри каде е поранешната сопруга на Аркан Наталија, како живее и што работи. Наталија Мартиновиќ, сопругата на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан, го оставила откако дознала дека помеѓу него и младата поп ѕвезда Светлана Цеца, тогаш Величковиќ настанале емоции. […]

НЕВЕСТАТА ПОБЕГНАЛА ОД СВАДБАТА – И ТОА СО КУМОТ! Младоженецот им се обратил на гостите со ОВИЕ зборови!

admin22

Српските венчавки често знаат да бидат многу интересни, како поради необичните обичаи кои се почитуваат и се разликуваат од место до место, така и поради некои неочекувани ситуации на самата веселба, поради кои ваквите настани се прераскажуваат години подоцна. Авантурите на свадбата, кои може да се видат само во филмовите […]

Младоженецот ДОЦНЕЛ на венчавката, па oстанал шокирал: TOJ му го земал местото пред олтарот

admin22

Генерално, индиските свадби изобилуваат со музика и шаренило. Тие траат по неколку денови и се исполнети со различни обичаи и ритуали. Верувале или не, бројот на гости на свадбите во Индија се движи од 100 до неверојатни 10.000 луѓе. Често се случува гостите на свадбата воопшто да не ги познаваат […]

Редовно ја посетувала зоолошката градина, а чуварите кога виделе зошто, ВЕДНАШ и го забраниле пристапот!

admin22

Редовно ја посетувала зоолошката градина, а чуварите кога виделе што прави, ВЕДНАШ и го забраниле пристапот. Белгијката Еди Тајмерманс, жена која обожава мајмуни, доби забрана за посета на машко шимпанзо во зоолошката градина во Антверпен, откако властите ја прогласија нивната врска „нездрава“ поради социјализацијата на животното со други шимпанза. „Го […]

„Јас имам 32, а тој е кошаркар“: Го изневерила сопругот, па добила ПАКЕТ од него – кога го отворила останала шокирана

admin22

Она на што можеби не сметала за време на нејзината интимна исповед се бројните јавни осуди 37-годишната жена реши да ги раскаже деталите од љубовната драма минатата година и да си ја олесни душата. Она на што можеби не сметала за време на нејзината интимна исповед се бројните јавни осуди. […]

Јулија Мациевска со трогателна објава ја потврди страшната вест!

admin22

Денес почина 41-годишната уметница Андријана Мациевска, ќерката на познатата пејачка и водителка Јулија Мациевска, по долга и тешка борба со ракот. Скршена од болка, Јулија се огласи на социјалната мрежа Фејсбук каде што напиша трогателна објава. „Мојот ангел одлета, ми се откорна од срцето, од утробата мојата прва љубов, мојата […]

Ани моја…. Сега цртај и бои бескрајно, таму ништо не боли.. Нема утеха по смртта на Андријана

admin22

По двегодишна битка со рак на дојка, почина академската сликарка Андријана Мациевска, ќерката на познатата пејачка, водителка и мотивациски тренер Јулија Мациевска. Нејзините роднини и пријатели со трогателни пораки се простуваат од неа на социјалните мрежи. „Се бореш до последен здив, а јас верував дека ќе успее.. Денес не’ напушти […]

Овој млад човек е наследникот на Владимир Путин ВИДЕО

admin22

Во светот се славeше Денот на победата над фашизмот во Втората светска војна – 9 мај, а церемониите по повод 76-годишнината од капитулацијата на нацистичка Германија, ќе бидат прилагодени на условите на пандемијата на коронавирусот. Во Москва се одржа традиционалната парада, инаку најголемата воена парада во светот по повод овој […]