Дарко Лазиќ фатен со нова девојка?! Марина ќе полуди кога ќе го слушне ова!

admin3
loading...

Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ се одлучија да се венчаат на 24 јуни на роденденот на нивниот син Алексеј, но дали ова ќе се случи дотогаш е се понеизвесно поради зборувањата за нивниот развод.

Доказ дека Марина го напуштила пејачот се фотографиите кои го поставуваат двајцата на социјалните мрежи.

Сепак, Марина неодамна сакаше да ги демантира медиумите говорејќи дека тие се совршено семејство, но за жал тоа сепак не е така.

Последните недели медиумите во соседството на големо пишуваат за односот помеѓу пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ, особено по шпекулациите дека Марина го оставила пејачот и си заминала од неговата куќа.

Сепак шпекулациите паднаа во вода поради тоа што и двајцата објавија како уживаат во манастир каде отидоа заедно со нивниот син.

Имено на иста локација се фотографираа посебно и двајцата и фотографиите ги прикачија на социјалните мрежи.

На едната фотографија Марина е сама, а Дарко Лазиќ сподели фотографија од истата локација со синот.

Додека неговата свршеница Марина Гагиќ, со која ја објави својата венчавка на 24 јуни, спие со неговиот син дома, тој поминува време со непозната девојка.

Ова е поткрепено со видео што се појави на социјалните мрежи и покажува дека Лазиќ бил гостин на забава во четвртокот вечерта во Ириг, каде дошол со црна непозната за јавноста, со која досега не бил виден во јавноста .

Во таверната пристигнал околу 23 часот, а го најавил неговиот колега Јован Перишиќ, кој исто така бил еден од гостите.

– Добра вечер, драги пријатели, еве, пристигна Дарко Лазиќ – рече Перишиќ, проследен со аплаузи. Пријателката на Лазиќ не ја симна насмевката од лицето, но таа се обиде да остане незабележителна.

Според нашиот соговорник кој случајно се најде на самото место, Дарко цела вечер бил среќен и расположен. Пееше и свиреше, а присутните гости избегнаа да го снимаат со девојката со која дојде.

Забавата траеше до зори, но не е познато дали тие двајца заедно отишле дома.

Инаку, откако се смири ситуацијата во семејството Лазиќ и Марина се врати во семејната куќа во Брестаж, пејачот продолжи да излегува и да се забавува.

Наскоро ќе започне со работа со полна брзина бидејќи закажа тезги низ цела Србија и регионот, а оваа забава кај неговиот пријател и колега Божо му дојде како загревање за претстојната летна сезона.

Да потсетиме, Дарко и Марина минаа низ тежок период во последниот месец, кој успеаја да го надминат. Тие дури неодамна беа заедно во манастирот со нивниот син.

Во моментов, како што тврдат, сè е во ред, па многумина се прашуваат која е мистериозната девојка која дошла на забавата со пејачт толку доцна.

Во текот на вчерашниот ден, се обидовме да стапиме во контакт со Лазиќ за да провериме дали неговата сопруга знае со кого излегува навечер, но тој не одговори на нашите повици.

Извор. Ало.рс

Loading...
Next Post

Драстична промена и многу пари за 3 хороскопски знаци ова лето

Летото 2021 година ќе биде сосема поинакво во астролошка смисла од претходното. Ќе се решат многу финансиски проблеми, а несогласувањата во меѓучовечките односи ќе се смират. Летото 2021 година ќе биде полно со нови авантури и познанства, а три знаци на Зодијакот ќе бидат богато наградени за секој труд. Среќниците […]