Доаѓаат многу тешки денови за овие TPИ знаци од 3одијакот!

admin3
loading...

Следните месеци ќе бидат финансиски многу предизвикувачки за некои хороскопски знаци.

Астролозите истакнуваат дека немањето добар инвестициски план, долгови и неразумни трошоци ќе доведат до низа финансиски проблеми кои ќе траат до крајот на есента.

Овен

Loading...

Овој знак ќе има сериозни финансиски проблеми во наредните месеци. Месеците октомври и ноември ќе бидат особено тешки за оние кои имаат семејства бидејќи ќе имаат многу итни трошоци.

Некои ќе успеат да се извлечат финансиски, додека многумина ќе бидат принудени да бараат заеми од пријатели или роднини, пишува Телеграф.

Водолија

Водолиите ќе имаат многу предизвици и постојано ќе се соочуваат со препреки на паричен план. Не очекувајте зголемување на приходите, ниту бонуси и подгответе се за загуби.

Астролозите немаат добри вести, вашиот знак нема да има среќа. Сепак, новата година носи можности и приходи кога најмалку очекувате.

Шкорпија

Родените во овој знак ќе имаат турбулентен финансиски период во наредните месеци. Ќе има многу подеми и падови.

Ќе добиете нешто, ќе изгубите нешто, но едно е сигурно – ќе сакате повеќе.

Loading...
Next Post

(ФОТО) КОНЕЧНО ВО ЈАВНОСТ: Еве како изгледа сопругата на премиерот Ковачевски

Сопругата на премиерот Димитар Ковачевски, Елена, за прв пат откако е тој на функција имаше протоколарно појавување во јавност. Во Њујорк таа присуствуваше на прием организиран од првата дама на Турција Емине Ердоган во рамките на промоција на иницијативата ,,Нула отпад”, а го придружува Ковачевски на Генералното собрание на Обединетите […]