(ФОТО) ЦЕЦА ПЛАЧЕШЕ ПОРАДИ ОВОЈ ПОДАРОК ​​НА ГУДЕЉ : Фудбалерот им приреди големо изненадување на Ражнатовиќ

admin22
loading...

Фудбалерот Немања Гудељ направи големо изненадување за Ражнатовиќ.

Популарната млада пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчера го прослави својот 24. ти роденден во еден познат белградски ресторан, а со својот стајлинг ги оставила присутните без здив.

Анастасија за оваа посебна прилика избрала црн краток фустан, а на рацете имала нараквици од тантела.

Анастасија Ражнатовиќ вчера го прослави својот 24-ти роденден заедно со пријателите и семејството во еден луксузен ресторан во центарот на Белград.

Некаде околу полноќ таа ги дуваше и роденденските свеќи на огромната торта која била како од бајките.

Наследничката на Цеца беше видно расположена, па играше и се забавуваше речиси со сите гости, а на журката беше и синот на Лепа Брена со кого таа се забавувала цела вечер.

И мама Цеца како и сите останати го промени фустанот, па запеа во чест на нејзината ќерка.

Видно расположено беше и момчето на Анастасија, фудбалерот Немања Гудељ кој допатува од Шпанија специјално за роденденот на неговата нова девојка.

Младите во еден момент се занесоа, па пред присутните сочно се бакнуваа додека сите ги фотографираа и ги споделуваа на социјалните мрежи.

Цеца Ражнатовиќ денеска изјави дека од подарокот што им го дал нејзиниот иден зет Немања Гудељ, и се насолзиле очите, а сега е откриено за каков подарок се работи.

Имено, на социјалните мрежи се појави слика која Немања Гудељ и ја подарил на Анастасија Ражнатовиќ за роденден, а се работи за портрет со таткото Жељко Ражнатовиќ Аркан.

– Немања синоќа направи еден гест, ми предизвика солзи во очите, емотивна реакција, но нема да зборувам за тоа. Отсекогаш сум ги почитувала господата и имав среќа да се омажам за џентлмен и имам благодет околу мене – изјавила Цеца вечерва на роденденот на Анастасија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by style&art 🎨🖌 (@dajanastyle)

Loading...
Next Post

Сузана Турунџиева раскажа за голготата низ која помина Атиџе – болките и беа неиздржливи

За искреното пријателство на хероината од филмот „Медена Земја“, Атиџе Муратова и нашата позната пејачка, водителка и писателка Сузана Турунџиева пишувавме многупати. Нивното пријателство не беше спречено ниту од пандемијата на коронавирусот. Двете дами го користеа секој момент да го поминат заедно, а секое нивно дружење да го збогатат со […]