ФОТО Водителката на „Гранд“ се соблече во црно бикини во кое изгледа совршено

admin22
loading...

Атрактивната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ девовиве ги поминува на топлите краишта на светот, а на својот Инстаграм профил објави и фотографија во бикини.

Сања Кужет која е мајка на две деца ужива во Дубаи, а објави фотографија во црно бикини на која изгледа совршено.

 

 

Loading...
Next Post

(ФОТО) Аделина Тахири полугола и во танга позира на снег

Пејачката Аделина Техири периодов ужива на зимски одмор, но ниските температури не и прават проблем да се соблече и да го покаже голото стомаче. Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во снегот, но фокусот е на нејзиното голо стомаче и облините, а под зимската опрема јасно се […]