(ГАЛЕРИЈА) Од архивите откриваат каква убавица била во младоста Брижит Макрон

admin22
loading...

Брижит Макрон постојано е во зборовите на луѓето, а нејзиниот изглед честопати е извор на злонамерни коментари. Многумина сметаат дека првата дама на Франција е обврзана да изгледа многу подобро.

Но, тие забораваат дека има 66 години и сосема е нормално да изгледа на тој начин.

Г-ѓа Макрон е мајка на три деца – момчето Себастијан и две девојчиња – Тифани и Лоренс. И е баба на седум внуци. Се фали со совршено тело.

За жал, самите брчки си кажаа за себеси и нивните траги секогаш се видливи прво на лицето.

Сепак, фотографиите од нејзините тинејџерски години покажуваат дека таа имала неколку убави карактеристики и убав изглед.

Можеби тоа е причината зошто францускиот претседател одлучил дека таа ќе биде негова, и покрај огромната разлика помеѓу нив и фактот дека тој има три деца, од кое едното е на негова возраст.

И по 15-годишна авантура, таа одлучи да го земе за сопруг.

Веројатно првата дама на Франција има доволно врски за да ги избере најдобрите специјалисти, доволно пари и голем број други предности што би и помогнале да изгледа многу подобро отколку што изгледа сега.

Но, таа го направи својот избор!

Патем, тоа е чест што одлучила да не се прибегнува кон услугите на пластичните хирурзи и да остаре со насмевка на устата!

Loading...
Next Post

На оваа ФОТОГРАФИЈА има куче, но скоро никој не може да го најде!

Интернетот е полн со фотографии со скриени предмети или луѓе. И корисниците на интернет поминуваат часови гледајќи во нив, обидувајќи се да ги пронајдат. Ова е ист таков случај со оваа слика, која се шири како вирус на интернет. Тој има куче што совршено се вклопува во околината. Толку е […]